Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Tünelin sonundaki ışık belirginleşti sonunda! Farklı alanlardan veya beklenmedik şekilde maddi gelirler elde edebileceğiniz, evinize veya ailenize pozitif etkisi olabilecek değişiklikler yapabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Bugün kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz. Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklemediğiniz , sürpriz gelişmelerle karşılaşmanız ve bu gelişmelere normal zamanlarda vermeyeceğiniz tepkileri vermeniz muhtemel. Gün ortasında ailenizden biriyle buluşabilir onunla uzun uzun konuşabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla beraber zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2017)
AŞK: Bugün sizi aşk konusunda mutlu etmek çok kolay olacak.Size biraz iltifat yeterli ama güzelliğiniz zaten aşikar bunu onaylatmaya çalışmayın. PARA: Bugün size emir vermek ve sizi zora sokmak isteyenler olacaktır. Zorluklardan yılmadan işinize dört elle sarıldığınızda size zararları dokunmayacak. SAĞLIK: Çok çabuk sinirlenmeye ve parlamaya hazırsınız. Kafanızı yorduğunuz için tansiyonunuz yükselebilir. Baş ağrınızı kontrol altına alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Yeni bir çevreye girmek ve ortak ilgi alanınızın olduğu kişilerle tanışmak için güzel bir gün. Farklı taraflarınızı ve görüşlerinizi dile getirmekten kesinlikle çekinmeyin. Kafa dengi olan arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Aile içi sorumluluklar ve yerleşimle ilgili konulara yeterince zaman ayırmak gerekecek. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise yeterince becerikli olmak durumundasınız. İş hayatında ise oldukça önemli bir gün söz konusu. Bu alanda yenilenmeler aynı zamanda mücadeleler öne çıkıyor. Dengede kalmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Sorunların üstesinden gelme yeteneğiniz ve dinamik tutumlarınız gözden kaçmıyor. Beğeni ile takip ediliyorsunuz. Hafta ortasından itibaren yeteneklerinize uygun bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları ince eleyip sık dokuyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Meslek değişimi söz konusu olmayacak, sadece kapalı kaldığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve yükseleceksiniz. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava değişimlerine karşı tedbirli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Maddi konularda kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve karşınıza iyi değerlendirmeniz gereken yeni fırsatlar çıkabilir. Ancak akşam saatleri maddi bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Karşınıza fırsatlar çıkacaktır ve bugün girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed