Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Duygusal ilişkileriniz genel olarak mutlu görünüyor fakat bu alanda biraz heyecanlı ve maceralı bir gün de yaşamanız olasıdır. Bir dedikodu sizi biraz rahatsız edebilir ve evliyseniz bu dedikodunun üzerinizdeki etkisi uzunca bir süre devam edebilir. Gene de tatsız düşüncelerden gün içinde kurtulabileceksiniz. Kıskançlık hislerinize mağlup olmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Sınır tanımayan, özensiz davranışlara karşı, önümüzdeki günlerde dikkatli olmalısınız. Aile ilişkilerinizde bir konudaki yetersizlik, size bazı eksorumluluklar yükleyebilir. Eski dostlarınızı aklınızdan çıkartamıyor oluşunuzun gönlünüzde yarattığı boşluğa, bugünlerde yeni konuklar yerleşebilir. Bu anlamda birtakım ziyaretler için kapınız açık olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2022)
AŞK: Bugün sevgiliniz sizden hiçsıkılmayacak çünkübulunduğunuz ortamda onuneşelendiriyorsunuz. Böylelikleonun kalbini bir kat dahakazanmış oluyorsunuz.PARA: Şartlarınız değişebilir vediğer insanlar size karşı gelebilir. Israrcıolmamalısınız. Bugün susmayı öğrenin yeter.SAĞLIK: Böbrek ağrılarınızla başınız derde giriyor.Sürekli bel ağrısı çekeceğinize sıvı içeceklerleidrar söktürerek ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Her ne kadar şartlar sizi istediğinizi ifade etmemeye zorlasa da bugün talep etmek, hayal gibi görüneni gerçekten arzuladığınızı belirtmek için ideal bir gün. Aile içi ilişkilerde yumuşama yaratabilirseniz samimiyet artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Çok şey başarabilecek bir gün yaşıyorsunuz. Kendi istediğiniz konulara odaklanarak, konuşmalarınızla etkin olabileceğiniz fikir alışverişleri öne çıkıyor. Hayatınıza canlılık getiren yaratıcı konularda aktif roller alınabilir. Yetenekleriniz yenilediğiniz bu günlerde pek çok şeyi değiştirme şansınız var. Kısa tatiller dinlenmek ve gevşemek adına tercih edilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Bugünlerde hararetli bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi memnunluk yaratıyor. Özgün ilkelerinizle insanları yorduğunuz kadar ilgilerini de çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Maddi konuda şanslı olabileceğiniz bugün, masraf yapmaya eğilimli olabilirsiniz. Yatırımlarınızdan beklenmedik kâr elde etmek şevkinizi arttırabilir fakat risk almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Kasım 2022)
Arkadaşlarınızla aranızdaki duygusal bağları güçlendirmek için onlarla biraz daha fazla zaman geçirmelisiniz ve kendinize bir takım sosyal aktiviteler belirlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed