Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Bugün sakin ve içine kapanık bir gününüzde olacaksınız. Kendinizi güçsüz ve moralsiz hissedebilirsiniz. Ancak hemen toparlanmanız gerekiyor, çünkü önünüze kadar gelecek bazı fırsatları kaçırabilirsiniz. İşinizde alacağınız ani bir kararla yararlı ortaklıklara girebilirsiniz. Ancak olumlu düşüncelerinizi kaybetmemekle birlikte aşırı hayalperestlikten kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
İşyerinizle ilgili bir hareketliliğiniz var. Ya ofise yeni bir eşya alma düşüncesi ya da küçük çaplı bir taşınma niyeti içindesiniz. Bu konuda vereceğiniz kararlardan daha sonra pişmanlık duymayacaksınız. Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Öğlen yemeğinde verimli bir sohbet yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Aşk acısı çekiyorsunuz. Partnerinizle sorunlarınız ve uzlaşılamaz konularınız sizi bir hayli yoruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Aşkta yeni ayrılık yaşayanlar, sakın üzülmeyin. Arayıp da bulamadığınız insanın karşınıza çıkması an meselesi. Bir çok iş teklifi ile karşı karşıyasınız. Sizin için en karlı ve prestijli olan için karar vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Ortaklıklar ve parasal gelişmeler sizi yakından ilgilendiriyor. Bu alanda değişim kaçınılmaz olarak hayatınıza girecektir. Yorucu koşullar, ortağın para durumundan kaynaklanan sorunlar öne çıkabilir. Kendi maddi durumunuzu güçlendirmeye bakmalı, risk almamalısınız. Miras ya da sigorta gibi konular sizi bağlayan sonuçlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Fazlaca yoğun ama huzurlu, her anlamda doyurucu bir iş ortamınız vardı.Yediğiniz bir dost darbesi işinizi allak bullak etti. Bütün değerlerinizle yeniden tartıştınız.Ama bunun etkisinden artık kurtuldunuz. Bugünlerde ikinci bir işiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Para konularında şanslısınız. Bugün bazıbeklentilerinizin gerçekleştiğine şahit olabilir , parasal konularla İlgili mutluluk yaşayabilirsiniz.Tatil planı yapıyorsunuz. Bunun için kenara para ayırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Kontrol edemediğiniz ve sizi duygusal yönden rahatsız eden konular gündemde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed