Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2017)
Bazı kişiler ne söylediğinizi anlamıyor veya anlıyor, ama düşüncelerinize katılmıyor olabilirler. Bu durumu kişiselleştirmemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Maddi başlıklı konular, harcamalar, konfor, huzur ve zevkler ön planda. Öğle saatleri civarında, ilişkilerde birbirimizi anlamamız, ikna etmemiz veya birbirimize mesaj iletmemiz zor olabilir. Öğle sonrası saatler biraz muğlak, kafalar karışabilir ya da ne yapacağını bilememe durumu söz konusu olabilir. Gerçekçilikten uzak saatlerde ya da dalgın ve kararsız olabiliriz. Karşı fikirlerin arttığı ve herkesin eline geçen veya karşı tarafın verdiği mesajlara göre bazı şeyleri yeniden şekillendirdiği günlerdeyiz. Geceye doğru baskı altında, engellenmiş, sınırlandırılmış veya huzursuz hissedebiliriz veya artan işler ya da yükler bizi yorabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2017)
Duygusal bakımdan içinize kapanık olabileceğiniz bugün, kendinizi rahatlatıcı çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Kalabalık ve gürültülü ortamlarda huzursuz olabileceğiniz görülüyor. Dikkatinizi daha çok kendinize özel konular, özellikle evle ilgili konulara yoğunlaştırabileceğiniz bir gün. Son derece yapıcı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2017)
Aşık olduğunuz yüzünüze yansıyor. En sevdiğiniz kişilerle birlikte olmanın keyfini sürüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2017)
Bugünlerde ileride hayatınızda önemli ve geliştirici rol oynayacak birileri hayatınıza girebilir. Eş adaylarına da dikkat. Direnç gösterseniz de yaşam yolunuzda size faydaları büyük olacaktır. Evliliğiniz için iyi bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2017)
Bir taraftan kişisel adımlarınız hızlanırken diğer taraftan ilişkilerin getirdiği sorumluluklar sizi bağlamakta. Özellikle ortaklıklarınızı yeniden gözden geçirdiğiniz bu dönem tek başına sonuç almanız zor. Ancak tutarlı önerileri akılcı bir yaklaşımla değerlendirmeye bakmalısınız. Zira iş hayatında daha büyük ölçekli adımların başkalarının desteği ile ilerleyeceği şartlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2017)
İş hayatınızda bazı iniş çıkışlar olabilir ve iş ortamınızdaki hareketlilik artabilir. Her zamankinden çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve üzerinize aldığınız sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz. Daha önceden başlattığınız çalışmalarınıza bugün devam edebilirsiniz ve yarım kalmış bazı işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. Çevrenizdeki insanları yönetmek konusunda başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2017)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2017)
Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi dengeleme, para sıkıntıları yaşamama çabanızda desteğiniz yetersiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2017)
İkili ilişkilerinizde yanlış anlamalar gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tutarlı ve anlayışlı davranmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed