Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Karşınızdaki bazı kişileri farklı açılardan görmeye başlayabilir ve ilişkinizin ne yöne gittiği konusunda daha net fikirlere sahip olabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2023)
Bugün bazı dostlukların değerini çok daha iyi anlayacaksınız. Sıkıntıya düştüğünüz bir konuda dost yardımı almak sizi sevindirecek. Sevdiklerinize yeterince zaman ayıramamak sizi bazen işinizden uzaklaştırsa da iyi bir konumda olduğunuzun bilincindesiniz ve bu konumu korumanın gerektirdiği öz verinin de farkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Duygusal ilişkilerinizdeproblem çıkabilir, alttanalmalısınız. Sağlık sorunuolan Koç’ların sorunlarıtekrar ortaya çıkabilir vezorlanabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Zihinsel aktiviteniz çok yüksek. Bu nedenle her işin üstesinden gelebiliyorsunuz. Bugün çevrenizde bir takım olumlu gelişmeler olabilir. İdeallerinize yaklaşmak için çevresel faktörlerin çok önemli olduğunu bilmeniz yeterli değil. Sizden daha deneyimle ve işinde başarılı kişilerden destek alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Yepyeni bir dönem yaşıyorsunuz. Burcunuzdaki Ay sizi hareketli kılan girişimlerin içinde olacağınızı gösteriyor. Daha dinamik ve girişken olacağınız bu dönem önemli adımlar atacaksınız. Maddi açıdan daha gerçekçi olacağınız kararlar alabilirsiniz. Kazanma kapasitenizde yaşanan yenilenmeler sayesinde önünüzdeki dönemin işaretlerini takip etmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2023)
Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün denilebilir. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2023)
Maddi konulardaki başarılarınızın meyvesini toplamaya başladınız. Bugünlerde mali konularda epey rahatlayacaksınız. Bir yakınınızla ilgilenmeniz, onun mali sorunlarına eğilmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2023)
Uzak bir yere oldukça masraflı ziyaretler söz konusu olabilir. Bu ziyaretler size heyecan verdiği kadar sorunlar da yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed