Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Konsantrasyonunuzu bugün meşgul olmanız gereken şeylere odaklamanız oldukça zor görünüyor. Kafanız hayali gezi ve eğlencelerde olabilir. İmkan bulur da günü, astrolojik etkilerin yönlendirdiği şekilde değerlendirebilirseniz, yeni kimselerle tanışabilir, hayatın zevkini çıkartabilirsiniz. Bu gezip, eğlenme durumu size bazı masraflar da açabilir fakat memnun kalacağınız için biraz harcama yapmanız da size dokunmayacaktır. Karşı cinse olan hislerinizi iyi tartmalı ve ihtiyatlı davranmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Bugün sizin için sorunlu bir gün olabilir. Önceden halledemediğiniz, aksamış işlerinizi halletmekle meşgul olacaksınız. Gün sonuna doğru bu işlerinizi halledeceksiniz fakat kendinizi çok yorgun hissedeceksiniz. Bu yorgunluk sebebiyle bazı randevularınızı iptal edebilir ya da randevularınıza geç kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
AŞK: Aşk konusunda birçoksırlarınız var. Bu konularıdüşünerek kendi kendinizi mutluetmeyi biliyorsunuz. Uzun süredeöğrenmeniz gereken zatenbuydu. Ufak şeylerle mutluolmak bu olsa gerek.PARA: Her insana lazım olduğu kadar parabiriktirmeyi seviyorsunuz. Ama cimri değilsiniz.Elinizden geldiğince yardım etmek istiyorsunuz.SAĞLIK: Başkalarının etkisiyle anlamadığınızsporlara kalkışmayın. Bel ağrınız tetiklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Maddi veya ticari bir konuda eğer haklı olduğunuzu düşünüyorsanız bunu karşınızdakine açıklıkla dile getirmeniz gereken bir gündesiniz. Bunu yaparken tartışmacı bir dili değil de sakin ve kararlı olanı tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
İş ortamındaki konular sizi daha disiplinli çalışmaya itecek. Ağırlaşan günlük programınızı yeniden düzenlemeli zaman kazanmaya bakmalısınız. Detayların öne çıkması ile bazı gecikmeler olabilir. Neyse ki beraber çalışılan kişilerle fikir birliği içinde olmayı başaracaksınız. Bedensel yorgunlukların artabileceği şartlar sağlığınızla ilgili konulara dikkat çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
İşinizle ilgili ufak tefek problemler konsantrasyonunuzu etkileyecek. İş arkadaşlarınızdan birinin yokluğu iş yükünüzü bir hayli arttıracak. Fazla yorulmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Bugün yatırımınızı başka bir yere kaydırmanız doğrultusunda bir öneri alacak, ama bu değişikliği gerekli görmeyeceksiniz. Harcamalarınızı biraz daha kısmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Size randevu verilen yerde hoş bir siluet bekliyor, geç kalmayın. Ufak tefek sağlık sorunlarınızı ciddiye alın ama, dün yaptığınız gibi abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed