Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (17 Eylül 2013)
Yapmak istediklerinizi gerçekleştirme konusunda koyduğunuz takvimin gerisinde kalmanız size huzursuzluk verebilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (17 Eylül 2013)
Bazı zaaflarınızın farkında olmanıza rağmen onları gidermek için hiç bir şey yapmıyorsunuz. En büyük zaafınız yakınınızda olan bir kişiye duyduğunuz sevgi. Onun her hatasını görmezden geliyor, ne yaparsa hoş görüyorsunuz. Bu da onu çevresine karşı korunaklı kıldığı için değişmeyi asla düşünmüyor. Bu günlerde güçlü ve şuurlu olmanızı gerektirecek bir gelişme olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (17 Eylül 2013)
BİR kısmetiniz var ama, bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (17 Eylül 2013)
Bir ilişki ya da ortaklık niyetini söylemeye cesaret edebilirsiniz bugünlerde. Sizi yük altına sokacak uzun vadeli maddi bir karar faydalı olabilir. Akşam saatleri-ni kendinizle ve inancınızla baş başa geçirmek iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (17 Eylül 2013)
Enerjiniz ve beklentileriniz yükseliyor. Ortak ilgi alanları bulacağınız arkadaşlarla çok yeni işler üretebilir, topluluklara ulaşabilirsiniz. Sosyal ilişkileri yenilemek adına tanışacağınız kişilerle bir arada olmaya bakın. İşle ilgili takım çalışmaları ise size fazladan sorumluluk getirmekte. Bu dönemde geleceğe dönük planlarınızda iyimserlik kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (17 Eylül 2013)
İş yaşamınızda yaşanan bir iletişim sorunu sizin sayenizde çözülecek. İş çevreniz başkalarının yarattığı sorunları sizin çözmenize alıştı. İnsan ilişkilerindeki samimiyetiniz ve pratik zekanızla bu konuda hiç zorlanmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (17 Eylül 2013)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (17 Eylül 2013)
Ummadığınız bir ödemeyi hiç zorlanmadan gerçekleştirmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Yakın bir gelecekte, elinize hayallerinizi gerçekleştirecek bir para geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (17 Eylül 2013)
Hoşgörünün de bir sınırının olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu yalnız sizin için gerekli değil. Hoşgörü gösterdiğiniz kişinin hayatı öğrenmesi için de gerekli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142022 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed