Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2017)
Hayal dünyanızdan çıkıyorsunuz. Yaklaşan büyük değişiklikler yüzünü göstermeye başlıyor. Yapmaya zorunlu olduğunuz işleri, görevleri ve sorumlulukları hâlâ fırsat varken tamamlamanızda fayda var. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. İş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız işleri ilgilendiren konularda beklendik durumlara açık bir zaman dilimi. İşle ilgili sırlarınızı herkesle paylaşmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Eylül 2017)
Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni, yeni tanışmalar söz konusu. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz. İşgüzarlığınızla ilgili karşı çıkışlar yerinde görünüyor. Olumlu bakmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2017)
Yeni kişiler arasındabulunarak aradığınız partneribulabilirsiniz. Ama işlerinizeözen göstermeniz karşı cinsidaha fazla size yakınlaştıracak,bu konuda endişe etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2017)
Haddini aşan duygusal kaynaklı çıkışınız patronun hoşuna gitmeyecek. “Baskın basanındır” misali sizi bu çıkışınıza pişman edebilir. Üstelikte unutmayın ki otorite konumunda olan kişi o. Siz olaya daha geniş pencereden bakıp aklıselim davranma kabiliyetine sahipsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2017)
Eldeki kaynaklara yönelik yeni planlar yapabilirsiniz. Bu dönem hızlı başlangıçlar eve ait konularda kendini gösterecek ve başlattığınız işlerin sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Ancak pek destek göreceğiniz şartlar olmayacak. Aile içi ilişkilerin getirdiği sorunlar olabilir. İş hayatında süren çalışma temposu ise oldukça verimli ilerliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Eylül 2017)
İş yaşamızda günlük rutin işlerinizde devam edeceğiniz ve bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınzıla ilgili bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Dikkatinizi bir noktaya toplamanız ve düşüncelerinizi yoğunlaştırmanız kolay olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2017)
Sevgilinizle birbirinizi kırmadan, incitmeden problemlerin üzerine gitme beceriniz ilişkiyi yeniliyor. Kendinizi daha özenli davranmaya yöneltme niyetiniz, duyguları daha da pekiştirebilir. Mesleki açıdan duygularınızı harekete geçirecek gelişmeler gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Eylül 2017)
İyi haberleriniz var. Geçici de olsa, bazı çözümler sizi rahatlatacak. Geleceğe yönelik hedeflerinizde gözünüzü korkutan masraflar, son günlerdeki kötümserliğinizin yol açtığı bir yanılsama.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Eylül 2017)
Daha inisiyatifli davranarak önemli konularda ipleri elinize almanız gerekiyor. İkili bir ilişki içinde ve önemli bir konuda yönlendirilmeye çalışılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed