Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2016)
Bugünlerde çok gerekli olmayan aktivitelerle ilgilenmeyi bırakın. Daha geniş ve uzun vadeli düşünün. Zira, başka şeylere odaklanmanız durumunda ayağınıza kadar gelen fırsatları kaçırabilirsiniz.
   (3.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2016)
Verdiğiniz bir sözün arkasında durmakta güçlük çekiyorsunuz. Koşulların birden elverişsiz hale gelmesi sizi zor durumda bıraktı. Bu durum bir kırgınlığın hedefi olmanıza yol açacak. Siz de kendinizi pek haklı göremeyeceksiniz. Üç arkadaşınızın yaşadıkları ortak sorun sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bu sorunun sizi de içine almasından çekiniyor, bunu istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2016)
Kartınız Kıyamet... Bugünlerde aman kimseye düşman olmayın. Asla affetme yeteneğiniz yok. Bir kere kırıcı olursanız size pahalıya mal olabilir. Sebepleri iyi araştırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2016)
Eşinize karşı daha açık ve sevecen davranabilirseniz huzuru elde edeceksiniz. Siz gizlemeye devam ederseniz onu ne kadar sevdiğinizi görme şansı olmayacak. İçinizdeki fedakâr insanı ortaya çıkarmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2016)
Son derece dinamik bir gün içindesiniz. Size özgürlük duygusu yaşatan, hayatın keyiflerine yakınlaştıran pek çok gelişme var. Çocuklarla ilgili olumlu paylaşımlar, duygusal hayatınızda yaşanan ani değişiklikler dikkat çekecek. Değişik bir konu üzerinden yaratıcı yanlarınızı geliştirme çabanız da var. Aşk hayatınızda oldukça keyifli bir dönem geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2016)
İş yaşamınızda ortaklaşa çalışmalara gidebileceğiniz ve işbirliği halinde çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal çevrenizdeki aktivitenin artması ve yeni insanlarla bağlantılar kurmanız iş konusunda size başarılar getirici nitelikte olacaktır. İş konusunda yenilikler yapabilir ve yeni projelerde çalışmaya başlayabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koyabilir ve geleceğe yönelik beklentilerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2016)
Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2016)
Bu yakınlarda yine ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Daha rahat yaşamanız için daha planlı olmanız gerektiğini biliyorsunuz ama uygulamakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2016)
Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha düzgün biri olduğunu göreceksiniz. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed