Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Saklanan gerçekler bu haftasonu sorun yaratabilir. Size bağlı kişileri ve kendinizi maceralara sürüklemeden önce, sorulması gereken sorular var! Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeden eğlenceye zaman ayırmamalısınız. Hızınız, aileniz veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilmenizi sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Uzun zamandır bir araya gelmediğiniz bir arkadaşınızı bugün yemeğe çıkarın. Size özel hayatınızla ilgili çok faydalı nasihatler verecek ve bu kişiyle dertleşmek size ilaç gibi gelecek. Ailede bazı iletişim kopuklukları yaşanabilir; yanlış anlamalardan dolayı ufak bir sürtüşme doğabilir. Konu aslında son derece önemsiz olmasına rağmen tartışmaya engel olamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Kartınız Araç... Sizler sürekli birileri ile yarışır durumda görünüyorsunuz. Ancak aşk konusunda pek başarılı olduğunuz söylenemez. Ona karşı biraz daha mütevazı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Yeni bir nefes, taze ve hiç denenmemiş bir başlangıç yapabilirsiniz bugün hayatınızda. Çevredekiler tarafından sürpriz olarak nitelendirilebilecek beklenmedik bir atılım olabilir bu. Ön araştırma yapmayı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
İlerleyen saatlere kadar ortaklıklarda yeni arayışlar var. Aniden ortaya çıkan pek çok durum sizi bağlıyor. Evlilik hayatınıza daha objektif bakmalı önünüzdeki zamanlara hazırlanmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde ortaklıklarda dikkatli olun. Maddi açıdan size sorumluluk getiren konular olabilir. Duygusal yakın ilişkileri yeniden gözden geçirmekte yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
İş hayatınızla ilgili sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz. Yaptığınız başvurulardan yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler için biraz daha paraya ihtiyacınız olacak. Bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugünlerde birçok şeyi birden halletmeniz güç olacak. Bazı ertelemeler gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Dikkatli olmanızı gerektiren önemli bir konu var ve siz ona karşı hazırlıklı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed