Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Kelimelerinizi dikkatli seçmelisiniz. Bu tavır size bugün çok şey kazandıracaktır, bir an için bile unutmamanızda fayda var. Biraz macera arayışında olabilirsiniz, ancak öncelikli olarak yapılması gereken şeyler var. Sorumluluk veya görevlerinizi ihmal etmemelisiniz. Bilginiz ve tecrübeleriniz size yardım edecek. Çevrenizdeki kişilere davranış tarzınız bazı konular üzerinde etkili olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Özel zevkleriniz, hobileriniz sizin için oldukça önemli. Yeni tanıştığınız bir arkadaşınızla hobileriniz çakışıyor. Bir araya geldiğinizde evlerinizi ihmal edebiliyorsunuz. Bugünlerde bedeninizi fazla yıpratıyorsunuz. Son zamanlardaki baş ağrılarınız bundan olabilir. Yakın bir zamanda aile arasında geniş bir toplanma görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Bugün meraklı, sahiplenen ve biraz da huzursuz birisiniz. İnsanların dikkatini çekmek için böyle davranışlar sergiliyorsunuz. Dış görünümünüz etkileyici olduğu için bunun rahatlığını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Aşk ve eğlence için güzel bir gün ancak her ne kadar zamanın tadını çıkarmak isteseniz de gün içinde bu konuda zorlanabilirsiniz. Eğer yılmadan beklemişseniz akşam saatlerinde sizi mutlu edecek bir buluşma olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Hayatta değer verdiğiniz şeyler manevi bir boyut kazanıyor. Sosyal açıdan sizi harekete geçiren konuları dikkate değer buluyorsunuz. Toplumsal konulara karşı daha duyarlı yaklaşabilir, başkalarına faydalı olunacak temalara gereken zamanı ayırabilirsiniz. Aşırı rekabetin riskli olacağı bu dönem uzlaşı ve paylaşım içinde olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir. İş ortamınızın şartları, muhtemel kazançları görebilmenize elverişli değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Az parayla yaşamayı biliyorsunuz. Bu da bu koşullarda bile para çelişkisi yaşamamanız sağlıyor. Sizin de bilginiz dışında olan bir toplu para meselesinin bilirkişisi olarak ilan edildiniz. Bu parayı ortaya çıkartıp pay etme işi size düşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Bugün stresten uzak durmaya çalışmalısınız ve elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144531 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed