Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Kendinizi rahatsız hissettiğiniz konular olabilir. Bu rahatsızlığınızı gidermek itiyorsanız, aynı tutum tarzınızı sürdüremezsiniz. Rahatsızlığa neden olan şeyleri farklı şekilde ele almanız gerekecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Bugün sorunlarınıza beklenmedik bir yardım gelebilir. Duygusal değişimlere açık olacağınız bir döneme girmek üzeresiniz. İnsani ilişkiler sizde sebepsiz sıkıntı ya da üzüntülere sebep olabilirler. Bir dostunuz ya da sevgilinizden psikolojik destek görebilirsiniz ve buna son zamanlarda şiddetle ihtiyaç duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
AŞK: Sevdiğinizle daha ılımlı veuyum içinde olmak istiyorsanızöfkenizi kontrol altına almayıbilmelisiniz. Karşı cinsin sizdentek beklentisi bu. Aklınıza gelenher şeyi ağzınızdan kaçırmayın.Bugün kırıcı görünüyorsunuz.İŞ: Düşünmeden kararlar veriyor başkalarınınöğütlerini dinlemiyorsunuz. Bugün bu durumudaha fazla abartırsanız akşam saatlerindeki malikayıplarınızı düşünmemeye önem verin.SAĞLIK: Çekicisiniz çünkü çok sağlıklısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Gelecekle ilgili umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Beklenmedik süprizler yaşayıp keyif alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Çok eski bir dostu görüp hasret gidereceksiniz. Ekonomik durumunuz hızla düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Parasal birikimlerinize dair hareketlilik gözüküyor. İş konularında güven arayışı içine girebilirsiniz. Başkalarının desteğini sağlamak öncelikli hale gelebilir. Ancak görüşmelerinizde pratik olmaya ve esneklik göstermeye özen göstermelisiniz. Planlarınızın uzun vadeli getirilerini tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ocak 2023)
İşinizdeki bir aksamanın kötü niyetten değil, bir çalışanın sağlık sorunundan kaynaklandığının farkındasınız. Bu yüzden sorumlu olan kişiyi hoş görme yolunu seçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Parasal yönden oldukça rahatsınız. Fakaf çok fazla bonkör olmanız yüzünden zaman zaman sıkıntıya düşüyorsunuz. Kendinizi daha fazla düşünmeli, bu kadar verici olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Yapmayı planladığınız önemli bir şeyi unutma eğilimindesiniz. Zamanlamaya dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed