Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2017)
İkili ilişkilerinizde, iş birliklerinizde veya ortaklıklarınızda gergin durumlar veya tartışmalar söz konusu olabilir. Belli kararları açıklamak veya ısrarcı olmak için uygun bir gün olmayabilir ve ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı da tedbirli olmanızda fayda var.
   (1.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Şubat 2017)
Çevrenizdekileri şaşırtmakta üstünüze yok. Sizin sürekli karar alıp kararlarınızı değiştirmeniz neredeyse herkesin başını döndürüyor. Akraba ilişkilerinizde pek vefalı bilinmiyor ve eleştiriliyorsunuz. İş nedeniyle uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız. Yolculuğunuzun iş dışında da size başka yararları olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2017)
Başkalarının desteğine ihtiyaç duyduğunuz bir dönemdesiniz. Destek alırken ve iletişim halinde iken duygusal değil mantıklı hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2017)
Bugün evdeki huzur ve güven ortamına, yaşanabilecek bazı olumlu maddi gelişmeler iyi bir des-tek olabilir. Kazanabilecek ve ihtiyaçlara çözüm üretebilecek yetenektesiniz. Bugün bunu aileniz için kullanın ve onlara şifa olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2017)
Hayatınıza hareket katan pek çok gelişme söz konusu. Sosyal ilişkilerin getirdiği canlılıkla güne hevesli başlıyorsunuz. Arkadaşlıklar ve yeni ilişkiler sizi motive edebilir. Başkalarının öncelikli olacağı faydalı konulara yönelmeniz için beklediğiniz destekleri bulacaksınız. Ortak çalışmalarda kişiliğinizi ortaya koymanız açısından olumlu şartlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Şubat 2017)
İş yaşamınızda yeni ve parlak gelişmelere açık görünüyorsunuz. Yeteneklerinizin herkesçe biliniyor olması, bu yeteneklere duyduğunuz güvenle eforunuzda enerji kısıntısına gitmenizi gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2017)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Şubat 2017)
Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz. Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli yerlerde geziniyor. Bir satış işiniz olacak. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Şubat 2017)
Para konulu tartışmalar, bugünlerde kırgınlıklar getirebilir. Para konularında fazla hırslı davranmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed