Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Eylül 2013)
Aşk hayatınız, çocuklarınızı ilgilendiren konular ve yaratıcılık gerektiren projeler açısından önemli bir süreçtesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Eylül 2013)
Sizi çok özleyen yaşlılara ziyaret yapmak için iyi bir gün. Bu ziyaret sonrasında kendinizi onlardan daha da mutlu hissedebilir, bundan sonra bu tür ilişkilerde daha duyarlı davranmaya karar verebilirsiniz. Bir sağlık sorununuz var, yorgunluktan olabilir. Bugün kendinizi biraz daha zinde buluyorsunuz. Yakında mutlu bir habere hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Eylül 2013)
Zeka ve cesaretinize hayran olmamak mümkün değil. Dürüstlüğünüzünle göz dolduruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Eylül 2013)
Biriyle yaşanabilecek bir elektriklenme veya maddi risk aldıracak bir teklifle gelen fırsat bugün aklınızı başınızdan alabilir. Ancak tedbirsiz davranmanız fırsatın kaçmasına veya riskleri göz ardı etmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Eylül 2013)
Haftanın ilk gününde sizi harekete geçiren pek çok etki var. Hayatınıza renk katacak sosyal ilişkiler içinde yer alacaksınız. Duygusal açıdan enerjik olduğunuz bu günlerde aşk ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Ancak aşırı tutku ya da rekabet duygusu ile ani kararlar almaya müsaitsiniz. Çocuklarla ilgili sorunlarınızı daha sakin değerlendireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Eylül 2013)
Yükünüzü azaltmak için daha yetkili mercilerle görüşmeniz gerekebilir. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok haklı taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Eylül 2013)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Eylül 2013)
Giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. İyi bir birikimci olduğunuz çok belli oluyor. Aile bireylerinden birinin savurgan isteklerini denetleme çabanız, yakında netice verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Eylül 2013)
İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olacaksınız. Bu alışverişte duygusallığınızı bir yere kilitlemeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141943 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed