Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Doğru seçimler yapmak için gayret harcamanız gereken bir gün. Size önemli geri dönüşü olabilecek plan, proje, iş, keyifli aktiviteler veya kişilere odaklanmalısınız. Bazı konulara katılımda bulunabilir, ekip çalışmalarına veya iş birliğine uygunluğunuzu gösterebilirsiniz. Evinizde maddi açıdan istikrar sağlamanız gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Bugün bir önceki günün yorgunluğunu üzerinizden atamaycak ve sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Duyduğunuz bir haber üzerine sinirlenecek ve karşınızdaki insanlara hakaret edeceksiniz. Duyduğunuz herşeye, kim söylerse söylesin inanmamaya çalışın. Aslında kuvvetli olan sezgilerinize güvenmeyi deneyin. Kendinizi sorgulayın ve gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizin üstüne gidin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
DÜŞÜNCELERİNİZİ ifade etmekte başarılı olacaksınız. İkna kabiliyetiniz yüksek. İşiniz konusunda alacağınız kararlarda temkinli hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Zirveye oynamak için gereken imkânların mevcut olduğu bir zaman dilimindesiniz. Kaderinizin gülmesi için şans size göz kırpıyor. Alacağı-nız toplu paradan güzel bir tatil için pay ayırın. Yalnız geçen duygusal hayatınıza biri girecek. Sağlıklı yaşam için beslenmenize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Olabildiğince uzlaşmacı bir gün geçirebilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkilerde ahenk öne çıkarken bazı eleştirileri yapıcı karşılayabilirsiniz. Kararsızlıkların yerini daha bilinçli adımlar alıyor. Anlaşmaların getirdiği avantajlar da ortaklıklar açısından yenileyici olabilir. Yaratıcı yanlarınız ve çocuklarla ilgili konularda size keyif veren gelişmeler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2023)
İşinizde önemli huzursuzluklara açık bir gündesiniz. İşlerin istediği gibi gitmemesi karşınızdaki insanların size göre ihmalkar davranışlar içerisinde bulunması ve sırf ihmalleri yüzünden bazı kayıplarınızın olması sizi oldukça huzursuz edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Birçok alanda şanslı olduğunuz bir gün. Sevgilinizle aranızdaki gerginlikleri yumuşatmaya ve anlaşmazlıkları tatlıya bağlamaya çalışın. Mesleki yeteneklerinizin, bireysel yaratıcılığınızın ve girişimci yanınızın günlük yaşantınızda daha fazla fonksiyonel olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor. Para konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Çevrenizde fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar olabilir ancak bu konularda objektif davranmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed