Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Haftaya iniş çıkışlı bir ruh haliyle başlayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmemeyi seçebilir ve açıkça ifade edebilirsiniz. Kime ne söyleyeceğinize dikkatli karar vermeniz gerekiyor. Eğitim başlıklı konularda fikir alışverişleri ön planda olabilir. 2 Ağustos yeni ayı, aşk hayatınız, sevgi temalı ilişkileriniz veya çocuklarınızın hayatlarıyla ilgili başlıklarda yenilikleri veya yeni başlangıçları işaret ediyor. Seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret ve hukuk başlıklı konularda ön planda olabilir. Haftanın önemli etkilerini içeren yazımı hurriyetsosyal de bulunan sayfamdan okuyabilirsiniz, arzu ederseniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Nisan 2022)
İyi ilişkiler içindesiniz. Doyumlu birliktelikler ve yararlı dayanışmalar size zengin bir sosyal yaşam sunuyor. Bu sıralar alacağınız bazı davetlerde, ilginç bulacağınız kişilerle yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Yakın geçmişte bir konuyla ilgili olarak gözden kaçırdığınız ayrıntılar, bugün dikkat gerektiren görüşmelerde ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Zor günler geçiriyorsunuz. Yaşadığınız zor günlerin etkisi üzerinizde. Ama bugün eğlenceli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Özel hayatınızda anlayışsızlığınız sürüyor.Bu nedenle soğuk rüzgarlar estiriyorsunuz.Olaylara daha olumlu yaklaşmayave iç dünyanızdaki huzursuzluğusevgilinize yansıtmamaya çalışın. Yeni çalışmayabaşladığınız proje üzerinde hata üstüne hatayapıyorsunuz. Bu size çok sey kaybettirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Önceliğiniz yakın beraberlikler, ortaklıklar ve anlaşmalar olarak görünüyor. Bugün daha rahat hareket edebilirsiniz. Süregelen işlerinizi gözden geçirme gereği duyabilirsiniz. Zira kazançlı çıkacağınız anlaşmalar akıcı ilerleyebilir. Başkalarının fikirlerine yakın olmak, gereksiz düşünce ayrılıklarına dikkat etmekte fayda var. İş hayatının getirdiği maddi kaynaklar dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Herkesin istekli olduğu bir iş yolculuğu size teklif edilebilir. Bu yolculuk gerçekleşirse aynı zamanda kısa bir tatil yapma olanağı da bulabilirsiniz. İş yaşamınızda çok göz dolduruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Sadece ihtiyacınızı karşılayacak kadar parayla mutlu olabilme beceriniz, paranızı başkalarıyla paylaşmaktan kaçınmamanızı getiriyor. Bugün başkaları için harcamalarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Olaylara duygusal tepkiler verebilirsiniz ve bu çevrenizdeki insanlarla tartışmalara girmenize yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed