Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Beklenmedik haberlerin veya bilgilerin günün rutin akışında ya da planlarda değişikliklere neden olabileceği günler. Dış görünüşünüze daha fazla önem vereceğiniz, toplum içinde daha görünür hale geleceğiniz haftalara giriş yapıyorsunuz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Bugün genel olarak rahat bir gün geçirebilirsiniz. Kişisel zevklerinizle ilgilenmeye zaman bulacaksınız ve değişik faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Değişik ortamlara girme ve yeni insanlarla tanışma şansınız var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
İçinizde öylesine büyük coşku ve sevgi var ki onsuz bir dünyayı hayal edemiyorsunuz. Ancak bugün aranızda tatsız ve sert rüzgarlar esebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Aşk yaşamınızda küçük şeyleri kafanıza takıp sorun yapıyorsunuz. Duygusal konularda ani kararlar almayın. Mesleğinizde kendiniz dışında gelişen olaylara müdahale etmekten vazgeçin. Bu sizi yıpratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Parasal konularınız ve gelir kaynaklarınız üzerinde ciddiyetle durmanız gerekiyor. Bütçenizi zorlayan giderleri kısmalı ve yatırım planlarınızda akılcı olmalısınız. Para ihtiyacınızın artabileceği bu dönem ödemeler dengenizi gözden geçirebilirsiniz. İş hayatında daha atılgan olabileceğiniz imkanlar size yeni kazançlar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
İş yaşamınızda son derece temkinli davranacağınız ve gelişmelere karşı mantıklı yaklaşımlar geliştireceğiniz bir gündesiniz. Özellikle planda olmayan işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizin planlarınıza uymayacağından rahatsızlık duyabilirsiniz. Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz, kolay harcama alışkanlığınızı bırakmanızdan geçiyor. Bir borç alacak meseleniz çözüme ulaşacak. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ağustos 2022)
Önünüze koyduğunuz hedefleri test etmekle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ani karar vermenin size yaramayacağı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed