Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Belli bir durum ya da ilişki daha fazla diyalog ve daha az saplantı ihtiyacı duyuyor olabilir. Dogmatik düşünceleri bir tarafa bırakıp, olaylara her zaman olduğunuzdan daha fazla düşünceli yaklaşmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, zihninizi sürekli onunla meşgul ediyorsunuz. İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Bugün çekilen kartınızda İmparator’utemsil eden kartla yüzleştiniz.Hayatınızın her alanında güçlenmeyihedefleyerek ümit etmediğinizkonularda başarı sağlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Ruhsal hayatınızda gelişen fobiler duygusal hayattaki başarısız girişimlerin sonucu olabilir. Güvenli ilişkileri tercih edip kendinizi bu saplantıdan uzak tutan aktivitelerle meşgul olmayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Büyük risklere girmeden hareket edin. Spekülatif konularda alacağınız öneriler kafa karışıklığı yaratabilir. Keyiflerin getirdiği tempo sürerken çocuklarınızla ilgili konuları ihmal etmekten kaçının. Hevesle ele aldığınız hobiler, sizi mutlu eden uğraşlar için daha fazla harcama yapabilirsiniz. Akşam saatlerinden sonra günlük rutinlerin planlanması yönünde kararlar amanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Kafanızdaki projeler, destek beklediğiniz kişilerce, umduğunuz boyutlarda olmasa da değerlendirilecek. Maddi konulardaki darlıklarınız, sizi biraz zorlanacağınız görüşmelere yöneltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Parasal konular açısından verimli bir gün olabilir. Kısa ve kazançlı yolculuklar gündeme gelebilir ve çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Bugünlerde hareket isteğiniz canlandı. Karşınızdaki size ayak uydurursa mesele yok. Ama o huzuru ve dinginliği tercih ederse problem yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed