Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2017)
Ev, özel hayat ve iş arasında denge kurmakta zorlanabileceğiniz günlerdesiniz. İlişkilerde stresli veya hassas ortamlar oluşabilir. Bazı ilişkilere bağlı kalıp kalmamanız konusunda soru işaretleriniz oluşabilir ya da bu alanda bazı kararlar alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Eylül 2017)
Aile bağlarınız güçlü. Ama bu, tek başına sizden kaynaklı değil, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor. Arkadaş ilişkilerinizde, çok az kişiyi ayrı tutarak, yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınıza karşı kırıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2017)
GEREK aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Davranışlarınızı kontrol altına alamayabilir ve kırıcı olabilirsiniz. Midenize dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2017)
Bugün sezgilerinizin sizi yönlendirmesineizin verin. Hoşlandığınız kişiyekarşı sevgi dolu yaklaşımlarınız, mutlubir beraberliğin ilk adımları olabilir.İşyerindeki amirinizden terfinizle ilgili olumsuzbir haber alabilirsiniz. Tanımadığınız kişilerlemaddi ilişkilere girmemeniz yararınıza olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2017)
Kendinizi son derece özgür olacağınız şartlara bırakıyorsunuz. Artık içinizden geldiği gibi davranacak, keyifli zamanlar geçireceksiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız canlanma ile cesaretiniz artacaktır. Zira duygularınızı akıcı biçimde ortaya koyabiliyorsunuz. Yaratıcı alanda ise sizi başarılı sonuçlara götürecek fırsatlar öne çıkmaya başlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Eylül 2017)
İş yaşamınızda kendinizi isteksiz hissedeceğiniz ve ihmalkarlıklar içine girebileceğiniz bir gündesiniz. Daha çok eski işlerinizi tamamlamak konusunda çalışacaksınız ve küçük sorunlarla karşılaşabileceksiniz. Birlikte çalıştığınız insanlara güven duymak sizin için kolay olmayacaktır. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2017)
Yaşadığınız duygusal bunalımdan hiç ummadığınız kadar çabuk kurtulacaksınız. Ortak iş yaptığınız bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O, bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Daha ilgili, daha anlamaya yönelik bir yaklaşım sorunları çözecek. Gereksiz masraflarla tasarrufunuzu eritmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Eylül 2017)
Bazı yerlere gerekli görüp ulaştırdığınız paraları geri toplamakta güçlük çekebilirsiniz. Bugünlerde bir alışveriş konusuyla ilgili olarak bazı kişilere eleştiriler yönelteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Eylül 2017)
Son zamanlarda alkolü içeceklere karşı zaaf duyuyorsunuz ve zaman zaman kontrolü kaybediyorsunuz. Bu duruma sağlığınız açısından dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed