Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
İfade eksikliği görülebilir. Olaylar yeniden akacaktır. Bir alım için bir dosta arkanızı dönüyorsunuz. Yanlız uzun sürmesi halinde kırdığınız dostla yüz yüze kalmak zorunda olduğunuzu hatırlamak iyi olur. Belki şu an desteğe ihtiyacınız varken böyle bir olay sizi üzebilir.Enerjinizi kontrol etmekte güçlük çekeceksiniz. Eğer siz evli ve çocuk sahibi olan bir biriyseniz bu dönem çocuklarınızla ilgili sevinçler yaşamanız olasıdır. Bu dönemde yakın çevrenizde dolaşan bazısözler canınızı sıkabilir
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı engellerle karşılaşabileceğiniz bir gün.Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla anlaşmakta güçlük çekebilir, eğitim konularında gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Bugün dost çevrenizde suskunluğunuzu bozup, kendinizi gösterme isteğine sahip olabilir bunun için çaba gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Maddi açıdan problemleriniz oldukça azaldı. Aşk hayatınızda bir eski mutlu günlere dönüş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Sevgilinizle bazı problemleriniz var. Kendi hatalarınızı kabul etmezseniz durumu düzeltme yolunda bir adım atamazsınız. Doğru yolda ilk adım ve teşebbüs sizden gelmeli. İş yaşamınızdaki disiplin konusunda ödün vermiyorsunuz. Bu alanda biraz daha esnek olmanız yararınıza olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Maddi alanda yeni önlemler peşindesiniz. Aşırı savurganlık yaptığınız son dönemi düşünmeli, harcama kalıplarınıza göz atmalısınız. İş hayatında daha pratik olduğunuz bu dönem yeni iş konular gündeme gelebilir. Çalışma kapasitenizi olumlu yönde etkileyecek gelişmeleri kazanca çevirmeye bakın. Geldiği gibi keyiflere gidecek harcamalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2021)
İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Birikiminizin daha gerçekçi alanlarda olmasını istiyorsunuz. Yakında bu düşüncede bir fikir vereniniz de olabilir, ilgileneceksiniz. Paranızı mülke yatırmanızla ilgili aldığınız kararları erteleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Bugün elinize geçecek parayı akıllıca kullanmanız yararınıza olacaktır. Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed