Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Bugünkü tartışmalarla vakit kaybetmemelisiniz. Ayrıca her işe, yapılabilir diye değil de, sadece ben yapabilirim şeklinde atılmanız hiç de hoş olmayabilir. Zaman ve ortamı iyi seçerek, biraz da sezgilerinizle, yumuşak başlı tavırlarla girişimde bulunmalısınız. Özellikle, mantık kadar sezgilerinize de güvenmeye karar vermelisiniz. Elinize umulmadık paralar geçebilir. Riskli işlerde başarılı olabilirsiniz. Sizin için gereken tek şey fazla inatçı davranmamak ve sezgilerinize güvenmektir. Size yönelik gizli düşmanlıklar ve dedikodular ön planda olacaktır. Dış etkilere fazla yüz vermezseniz size karşı yürütülen düşmenlık ya da kıskançlıklar sonuçsuz kalacaklardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni, yeni tanışmalar söz konusu. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz. İşgüzarlığınızla ilgili karşı çıkışlar yerinde görünüyor. Olumlu bakmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Geçmişte bıraktığınız biri tekrar karşınıza çıkabilir ve aklınız karışabilir. Anılarınızı tazelemelisiniz. Arzularınızın bu yönde olmadığını anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizin geleceği açısından birbirinizin düşüncelerini paylaşmanız gerekiyor. İş yaşamınızda yeterince başarılı olmanıza rağmen aklınızdan yeni atılımlar geçiyor. Sağlığınız iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Burcunuzda ilerleyen Ay size yüksek bir tempo getiriyor. Artık üzerinizdeki baskıların sona ermesi ile harekete geçiyorsunuz. Mücadele isteğinizin artması ile yeni başlangıçlara odaklanmaktasınız. Yeni konular üzerinde kafa yormak ve isteğiniz yönde ilerlemek size başarı getirecektir. İlişkilerin hayatınıza kattığı yenilenmeleri ise daha sağduyulu karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Dinamiksiniz. Haftanın son iş günün de bile, haftaya yeni başlamış gibi bir eforla çalışıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak kim, nelerden, ne kadar sorumlu bilinçliliği içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Parasal konular ve sahip olduğunuz kaynaklar açısından olumlu şeyler yapabilirsiniz. Yeni yatırımlarda yüksek verim ve değişik anlaşmalar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Yeni ilişkilere, size uzatılan dost ellere açık olmalısınız. Bir ilişkinizdeki işbirliği, yeni katılımlarla başka anlamlar kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed