Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Aşk yani duygusal ilişki konusunda akşam saatlerinde çok dikkatli olmalısınız, geçen ay başlayan ve bazı koçları etkileyen sağlık sorunlarının tedavisi sizi biraz stresli bir havaya sokuyor gibi. Genelde iyimser bir hava içinde olacaksınız. çevre ilişkilerinizde de oldukça uyumlu olduğunuz görülüyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekiyor. Bir çıkmazın içinde görüyorsunuz kendinizi. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değil. Ama tavırlı davranmanız, biraz kımıldamanız gerekiyor. Yakında bir yolculuğunuz var. İşle ilgili görünüyor. Ama siz bunu aynı zamanda hoş bir yolculuğa döndüreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Kartınız Kutsal Kadın... Bugün sözlerle veya davranışlarla özellikle karşı cins sizi etkilemeyi başarıyor. Uzun zamandır kendinizi çok yalnız hissediyordunuz. Artık son buldu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Kendinizi maddi anlamda bir kaynak yaratmak zorunda hissedebilirsiniz bugün. Size verilen sorumluluklar, sizin dışınızdaki insanları da ilgilendiriyor. Bunu sorun olarak görmeyip bundan güç alırsanız, kalıcı çözümler üretebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Ortaklıkların getirdiği sorumluluklar ve anlaşma fırsatları gündeminizde önemli bir yer tutuyor. Yeni öneriler olabilir ancak çift durumların yaratacağı etkileri dikkate almalısınız. Yeniliklere açık olduğunuz bu süreçte, istediğiniz yönde karar almanız zor. Daha çok başkalarının size sunacağı olanaklar dikkat çekebilir. Yakın ilişkilerde daha objektif olmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Biraz aşırı duygusal bir döneme girmeniz mümkün. İşlerdeki, maddi karşılığı olmayan yoğunluk, önümüzdeki günlerin yorgunluğu içinde yeni iş bağlantılarına yönelmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. İyi bir birikimci olduğunuz çok belli oluyor. Aile bireylerinden birinin savurgan isteklerini denetleme çabanız, yakında netice verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Aralık 2021)
Sosyal yaşamınızda güvensiz yaşadığınız ilişkilerden sıyrılmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed