Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2016)
Çevrenizdeki insanlar sürekli sizden bir şeyler yapmanızı talep ediyorlar. Bu tür taleplere bir sınırlama getirmediğiniz takdirde kapasitenizi oldukça zorlamaya başlayabilirsiniz. Önceliklerinizi ve sizin için daha önemli olan işleri yapmanız diğerlerini ise geri planda bırakmanız daha doğru bir yaklaşım olabilir. Başarılarınızla ezeli rakiplerinizi oldukça huzursuz ediyorsunuz. Aşırı çalışma ve kendinizi kabul ettirme gayretleri içinde olabilirsiniz. Bununla beraber ne kadar başarılı olursanız olun bunların size yetersiz görünmesi ve kendinizi devamlı zorlamanız mümkündür. Eğer buna uzun süre devam ederseniz sinirleriniz bozulabilir.
   (4.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2016)
Bugün bir önceki günün sevincini duyacaksınız. Gayet zinde ve enerjik olacaksınız. Şanslı bir dönemde bulunmanız ilişkilerinizi olumlu etkiliyor.Aile hayatınızda olan sorunları ikna etme yeteneğinizin yüksek olması nedeniyle kolaylıkla çözümlüyorsunuz. Bugün ailenizle aranızdaki ufak bir sorunu ikna yeteniğiniz sayesinde çözümleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2016)
KARAR verirken dikkatli düşünmelisiniz. Gizemli konulara merak duyabilirsiniz. Eski sevgilinizle ilgili duygusal baskı hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2016)
İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bir takım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hak etmediğinizi düşündüğünüz rijit tepkiler alabilirsiniz. Kişisel çatışmaları artık bir kenara bırakmalısınız. Aksi halde sağlığınız da etkilenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2016)
Bugün çalışma ortamınızda uyumlu enerjiler var. Takım çalışmalarında başarıyı yakalamak daha kolay olabilir. Daha üretken ve çalışkan olacaksınız. Ãœstelik çalışkanlığınız üstlerinizin gözünden kaçmayacak. Anlayışlı ve dengeli yaklaşımlarınız sayesinde işleriniz kolayca tamamlanabilir. İş yerinde keyifli bir gün geçirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2016)
Bozuk giden işlerinizi arkadaşlarınız yardımıyla düze çıkaracaksınız. İşinizde her an yüksek bir konuma geçebilirsiniz. Ama bunun için olaylara olumlu bakabilmeyi başarabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2016)
İlişkinizin sağlığı açısından, geleneksel öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda yarar var. Sevgilinizin size bağlılığı, hayatınızı keyifli hale sokmaya devam edecek. Kariyerinizle ilgili önümüzdeki günlerde fırsatlarınız olabilir. Değerlendirebilmek için dikkatinizi toplamaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2016)
Maddi konularda son derece başarılı olabilecğeiniz bir gündesiniz ve geleceğe yönelik yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Bugün maddi konularda oldukça şanslı bir günde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2016)
Son zamanlarda çok kilo aldınız ve kendinizi fazlasıyla ihmal ediyorsunuz. Dengeli beslenme ve sağlık konularına biraz daha dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed