Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2016)
Evet yeni ilişkiler için şanslı birgündesiniz. Eğer yalnızsanız bu yalnızlığınızdan beklenmedik şekilde kurtulabilirsiniz. İş ve para konularında ağır giden şeylerde hızlanma olacağı gibi bugünlerde güzel ve zevkli yolculuklara çıkabilirsiniz.. Astrolojik etkilerin çoğu da sizi desteklemekte. Önem verdiğiniz işleri bugün halletmenizi söylebiliriz çünkü ilerdeki günlerde bazı terslikler çıkabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Aralık 2016)
Ay ın konumu, size her konuda girişimci ama ayakları yere basan bir tavır getiriyor. Bugün gezegenlerin sert açısı duygusal karmaşaya neden olabilir. Her ne kadar heves ve canlılık gösterseniz de bazı engellemeler ya da gecikmeler sıkıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2016)
Hayatınızda iki kere düşünür bir kere değiştirirsiniz. Bu huyunuz patronlarınız tarafından beğeniliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2016)
Bir dostunuzun keyifsiz bir işini üstlenmeniz gerekebilir bugün. Ancak sonucu herkesi mutlu edecek çünkü güçlerinizi birleştirme şansı bulacaksınız. Erken saatlerde sosyal ortamlarda kendinizi yabancı gibi hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2016)
İlerleyen saatlere kadar ortaklıklarda yeni arayışlar var. Aniden ortaya çıkan pek çok durum sizi bağlıyor. Evlilik hayatınıza daha objektif bakmalı önünüzdeki zamanlara hazırlanmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde ortaklıklarda dikkatli olun. Maddi açıdan size sorumluluk getiren konular olabilir. Duygusal yakın ilişkileri yeniden gözden geçirmekte yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Aralık 2016)
İş yaşamınızda yeni ve parlak gelişmelere açık görünüyorsunuz. Yeteneklerinizin herkesçe biliniyor olması, bu yeteneklere duyduğunuz güvenle eforunuzda enerji kısıntısına gitmenizi gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2016)
Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Aralık 2016)
Maddi gelişmeler bekleyebileceğiniz bugün, akılcı yatırımlar yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli motivasyona sahipsiniz. Yine de bazı sorunlara karşı tedbirli davranmak zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Aralık 2016)
Sizi düşündüren bazı davranışlar, bilginiz dışında yeni bir ivme kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144530 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed