Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2022)
Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca, özel yaşamınızı, iş hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi de etkileyen çözümlenmemiş konularda tartışmalara açıksınız.Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Aralık 2022)
Bugün kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz. Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklemediğiniz , sürpriz gelişmelerle karşılaşmanız ve bu gelişmelere normal zamanlarda vermeyeceğiniz tepkileri vermeniz muhtemel. Gün ortasında ailenizden biriyle buluşabilir onunla uzun uzun konuşabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla beraber zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2022)
AŞK: Sevgilinizle aranızdakisorunları yok ettiğinize göremutluluğun tadını çıkarmanızdasakınca yok. Genel anlamdanegatif bir yapıya sahip olsanız dabugünlerde oldukça pozitifsiniz.İŞ: Karşılaştığınız kişilere ilketapta iyi izlenim bırakıyorsunuz. Ancak sonradanani tavırlarınızla insanları kaçırıyorsunuz. Buani hareketlerden uzak durmalısınız.SAĞLIK: Sezgileriniz çok güçlü. Gelecektebaşınıza gelecekleri az çok kestirebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2022)
Yeni bir aşk kapınızda. Değişik insanlar sizi etkileyebilir. Seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek. İlerisi için yeni imkânlar kapısı açılıyor. Harcamalarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2022)
Artık Ay burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Kişisel konularına hakim olma ve başarılı adımlar atmak sizin elinizde. Kafanızdaki düşünceleri hayata geçirmek konusunda kararlı olacaksınız. Ancak olaylara tek yanlı bakmamalı, uzlaşı içinde olmalısınız. Zira ilişkilerde yaşanan karşıtlıklar duygusal gerginlikleri artırabilir. En azından bugün sakin olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Aralık 2022)
Size kendinizi kanıtlayacağınız fırsatlar verilmiyor. Yakınınızdaki bazı ilişkileri, bu fırsatları engelleme işinden ayrı tutmanız sizi yanılgılara götürebilir. Bugünlerde karşılaşacağınız bazı fırsatları yine yetersiz, sınırlı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2022)
Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Aralık 2022)
Pişmanlığını bugünlerde yaşadığınız büyük bir ödemeniz var. Şimdiden onu toparlamaya girişmiş görünüyorsunuz. Biraz zorlanacaksınız, ama bu ödemenin de altından kalkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Aralık 2022)
İş yaşamınızda sevgilinizin merak ettiği bazı konular var. Fazla geniş davranmayıp sevgilinizi rahatlatmanız yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed