Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2017)
Çevrenizdeki insanlar sürekli sizden bir şeyler yapmanızı talep ediyorlar. Bu tür taleplere bir sınırlama getirmediğiniz takdirde kapasitenizi oldukça zorlamaya başlayabilirsiniz. Önceliklerinizi ve sizin için daha önemli olan işleri yapmanız diğerlerini ise geri planda bırakmanız daha doğru bir yaklaşım olabilir. Başarılarınızla ezeli rakiplerinizi oldukça huzursuz ediyorsunuz. Aşırı çalışma ve kendinizi kabul ettirme gayretleri içinde olabilirsiniz. Bununla beraber ne kadar başarılı olursanız olun bunların size yetersiz görünmesi ve kendinizi devamlı zorlamanız mümkündür. Eğer buna uzun süre devam ederseniz sinirleriniz bozulabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Eylül 2017)
Bazı konulardaki değişiklik düşünceleriniz, elverişli ortamlarda düzenlemeler gerektirecek. Dostluk ilişkilerinizde, değişmez ilkelerinizin yarattığı problemleri bugünlerde ciddiye almanız gerekiyor. Yenilik merakınız sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Bugünlerde yeni ortamlarda kendinizi belli konularda sınama ihtiyacı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2017)
Kartınız Aşk... Bugün hayatı hiç kimsenin sevmediği kadar seviyor ve bazı işlerinizde damgayı vurmaya çalışıyorsunuz. Oysa başarılarınızın sınırlı olduğunu sizler de biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2017)
Hırs ve arzularınızın destek bulacağı bir gündesiniz. Bu destek sizin için sağ kol diyebileceğiniz bir kişiden gelebilir. Olayın bir de sadece size dokunan bir tarafı var. Hırsınızın, başarınızın önüne geçmesine izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2017)
Ãœmitlerinizi yenilemek üzere harekete geçiyorsunuz. Başkalarının desteği ile olumlu yönde ilerlemeler yaşamanız söz konusu. Takım çalışmaları ve başkalarının beklentilerini içine alan faydalı çalışmalar ise ön planda olacak. Enerjinizi ortak bir çaba adına ortaya koyacaksınız. Akşam saatlerinden sonra olayları kendi akışı içinde değerlendirmeye bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Eylül 2017)
Kendinizi hiç sorgulamadığınız bazı aksaklıklar söz konusu. Bunlarla ilgili uyarılar, süre içinde güvensizliğe dönüşebilir. Bazı yeni değerlendirmeler, iş yaşamınızdaki puan cetvelinizi eksilerden koruyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2017)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Eylül 2017)
Harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz ve gereksiz masraflardan kaçınıyorsunuz. Para biriktirme isteğiniz bugün ağır basacak ve ileriye dönük planlar yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Eylül 2017)
Bugün duygusal yaklaşımlarınızda dikkatli olmalısınız. Kırıcı olabilir veya hatalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed