Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Heyecanınız ve başkalarının öğütlerine aldırmayan tutumunuz yüzünden onunla başınız sıkca derde girebilir. Sabırsız olmanızdan dolayı başladığınız bir işi başkasına devretmeye eğilimlisiniz. Düşünmeden kararlar vermeyin bunlardan dolayı manevi ya da duygusal zararlara uğrayabilirsiniz yani kararlarınızı vermeden önce iyice düşünmelisiniz ve bu yolla başarıya ulaşmak için doğal enerjinizi kullanmayı öğrenmelisiniz. Hırs ve bencillik belirginleşebilir, ne olduğunu veya nedenleri iyi anlamaya çalışın aksi halde ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz, bir kadına karşı duyduğunuz ilgi ve yakınlığın tutku haline gelerek sizi zorlaması olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Hayal alemine dalmak sizi gerçeklerden uzaklaştırıp zarar görmenize neden olabilir. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleri önleyebilirsiniz. En iyisi bugün basit ilişkilerinizden uzak durmak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Maddi olarak şanslısınız ancak manevi açıdan değilsiniz. Partnerinizle aranızdaki sorunlar sizleri yoracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Bugün güçlü bir duruş sergilemeniz gerek. Özellikle iş arkadaşlarınıza ve de size hizmet sunan ki-şilere karşı, işlerinizin kontrolünün asıl kimde olduğunu hissettirmeniz gerekecek. Aksi halde onlar bu tavrı göstermek isterler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Hayata bakışınızı etkileyen aynı zamanda değiştiren fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Belki de yaşamınıza girecek bu gelişmeler entelektüel alanda yeni arayışlara işaret etmekte. Bir araya geleceğiniz kişilerden çok şey öğrenmek, yaşamı farklı biçimde deneyimlemek sizi heyecanlandırabilir. Ancak ikili ilişkilerde sizi kısıtlayan noktalara özen göstermek, baskı yaratmamak gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Planlarınızın gerçekleşmesi için zamana ve maddi desteğe ihtiyacınız var. İşyerinizde bir arkadaşınızla yaşadığınız dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştürebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Kalbinizin kapısını biraz aralayın, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar sizi bekliyor. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Mesleğinizle ilgili verimli görüşmeler içindesiniz. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Ummadığınız bir ödemeyi hiç zorlanmadan gerçekleştirmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Yakın bir gelecekte, elinize hayallerinizi gerçekleştirecek bir para geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Hayatınızda uygulamak istediğiniz yenilikleri erkek/kız arkadaşınıza bildirmeden önce kesin kararlara varmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed