Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Sanatsal, yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızla ilgili konularda yeni şeyler deneyebilirsiniz. Güzel jestlerin ve sözlerin etkisi düşündüğünüzden yüksek olabilir. Bazı konularda uzlaşma veya pazarlık ihtimali doğabilir, ancak duygusal anlamda kendinizi harcamaktan sakının. Kendinizi, dış görünümünüzü ve bazı yeteneklerinizi geliştirmenize yardım edecek değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı kişilere yaklaşım biçiminizi değiştirmeniz kontrolü ele almanız anlamına gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Bugün kendinizi duygusal anlamda yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Bu yorgunluk fiziksel olarak kendini gösterebilir. Genel olarak dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya ihtiyaç duyacaksınız. Bugün öğleden sonra alacağınız bir davete zorla katılabilir orada sıkıntılı zamanlar geçirebilirsiniz. Ailenizden bazı kimselerden akşam saatlerinde haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Kartınız Felaket... İlişkilerinizi batağa sürüklüyor gibi bir haliniz var ve bundan pişmanlık duymuyorsunuz. Karakteriniz ve benliğiniz sizin için her şey. Egolarınız çok baskın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Sezgileriniz son derece güçlenecek. Bu sayede karşınızdaki kişilerin ruh hallerini anlayabileceksiniz. Parasal konulardaki dengesizlik her ne kadar canınızı sıkıyor olsa da bunun geçici olduğunu sakın unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Bugün eldeki işlere odaklanmalı, alacağınız haberlerin üzerinde durmalısınız. Zihinsel açıdan sizi canlı tutan çalışmalar ve yakın çevrede olup biten konular da oyalayıcı olacak. Yeni anlaşmaların öne çıkacağı bu dönem daha sakin olmalı, başkalarını fikirlerine kulak vermelisiniz. Ortaklıklarda yaşanan yenilenmelere rağmen sorumluluklarınız devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Çalışma hayatınızda biraz şevk, biraz da hırsa ihtiyacınız var. Kafanızdan geçen işle ilgili bazı fikirleri de açamıyorsunuz. Cesareti biraz toplamanız gerekiyor. Haftaya enerjik başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Dengeli ve hesaplı bütçe yapmanızın yararını görüyorsunuz. Sizden destek bekleyenler var, fakat umursamıyorsunuz. Artık unuttuğunuz bir alacağınız bugün ödenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2023)
Ailenizden bu aralar uzakta kalmak sizi mutsuz etmiş durumda. Bu yüzden iş yerinizde her şeye alınganlık yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed