Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2023)
Bugün yapacağınız girişimler ve her türlü yeni başlangıç istikrarsız olabilir. Böyle bir durum tabii ki, ilk önce sizi, sonra da yakın çevrenizi olumsuz yönde etkiler.Ayrıca imkanlarınızı doğru şekilde kullanmalı, parayı sadece kişisel tatmininiz için harcamamalısınız. Özellikle gerçek ihtiyaçlarınız için bir ön çalışma yapmanız, ayrıca maddi konularla ilgili olarak etraflıca düşünmeniz sizi tersliklerden koruyacaktır. Dikkatli olmanızı gerektiren bir diğer konuysa toplum hayatında ve yakın çevrenizde olan kişilerle ilişkilerinizdir. Meslek hayatınız başta olmak üzere bütün ilişkilerinizde açıklığa yer vermeli, gizlilikten kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Nisan 2023)
Alacağınız haberler ya da kısa yolculuklar size değişik bakış açıları verebilir. İçinizdeki yaratıcı gücü daha tutarlı ve pratik şekilde ortaya koymaya çalışmalısınız, karşınıza yeni engeller çıkabilir. Ev ve iş arasındaki dengelere dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2023)
Kartınız Edebiyat... Yatırım konularında bir şeylere para vermeden önce iyi bir araştırmacı olmalısınız. Kaliteden ödün vermeyen sizler bugün üzülebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2023)
Karşı cinsle ilişkinizde yaşadığınız paylaşımlardan etkilenmeniz mümkün. Sorunlarınızı iyimser bir yaklaşımla çözmeye çalışmalısınız. Sizi sınırlayan konuları ortadan kaldırmaya gayret edin. Bugün farklı bir ortamda tanışacağınız kariyer sahibi bir kişiden sürpriz bir iş teklifi alma olasılığınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2023)
Ortaklaşa işlerin finansal yanı sizi sorunlu dönemlere sürüklüyor. Kendi kaynaklarınız, borç alacak konularınız hakkında daha net kararlar almanız gerekebilir. Zira başkalarının getirdiği maddi yükler hakkında önemli testlerden geçiyorsunuz. Bu günlerde kredi almak, eşin para durumunda yaşanan riskleri iyi kontrol etmekte yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Nisan 2023)
Verimli çabalarınızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşle ilgili gösterdiğiniz istikrar, takdir topluyor. Bunun sizi tetikleyip eforunuzu arttıran bir etki yarattığı imajı veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2023)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Nisan 2023)
Maddi konularda yanlış kararlar almak üzeresiniz. Bu yanlış kararlar sizin maddi kayıplara uğramanıza neden olabilir. Karar almadan önce dikkatlice düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Nisan 2023)
Yeni iletişimler kurma anlamında ani kararlar verebilirsiniz. Ancak bu kararlarınızı sabah saatleri uygulamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed