Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Belli olaylar ya da kişilerle ilgili fikirlerinizi gözden geçirebileceğiniz bir gün. Ardından ne yapılması gerekiyorsa karar alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Bazı konulardaki değişiklik düşünceleriniz, elverişli ortamlarda düzenlemeler gerektirecek. Dostluk ilişkilerinizde, değişmez ilkelerinizin yarattığı problemleri bugünlerde ciddiye almanız gerekiyor. Yenilik merakınız sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Bugünlerde yeni ortamlarda kendinizi belli konularda sınama ihtiyacı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2021)
AŞK: Sabırsız ve asi davranışşeklinizi değiştirmelisiniz.Sevdiğiniz kişi bu huyunuza çokkızıyor ve sabrını taşırmaküzeresiniz. Macerayadüşkünsünüz, sevdiğinizleeğlenmek hoşunuza gidiyor.İŞ: Öz gezegeniniz Mars, karakterinizde egemenolan diktatörlük meylini ve çalışkanlığınızı ortayasunmakta. Başarınızdan dolayı övünebilirsiniz.SAĞLIK: Vücudunuzun her hangi bir yerinde ufakyaralanmalar olabilir. Dikkat edin yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Bugün kişisel hırslarınızı ön plana çıkarmaktan korkmamalı, olayların üzerine gitmelisiniz. Hisleriniz doruk noktasını yaşarken bile arada gelişen olumsuz olayları düzeltmek için becerinizi ortaya koyabiliyorsunuz. Kendi fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmek için için çabalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Ortaklıklar ve finansal konular üzerinde dikkatle durmalısınız. Beklemediğiniz değişimler her açıdan sizi zorlayacaktır. Başkalarının kaynakları konusunda beklentileriniz büyük olmamalı. Miras ve ödemelerle alakalı sorunlarda çözüm üretmeye bakmalısınız. Yakın ilişkilerin getirdiği duygusal bağlar ise sizi huzursuz edici yönde olabilir. Esnek olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Değişik bir gün değil. Kolay güvenmiyorsunuz. Bu yüzden dağıtıp paylaştırdığınızı sandığınız işler hala sizin sırtınızda. Birkaç arkadaşınızla ilgili gevşek, basiretsiz yakıştırmalarınız duyuluyor ve bildiğiniz rahatsızlıkları doğuruyor. Şu organizasyon işini ya öğrenin ya da biliyorsanız doğru yapın ; eleştiri oklarınızı da ondan sonra fırlatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Maddi konularda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz ve engellerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün maddi konularda girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Yakınınızın birtakım arkadaş ilişkileri sizi düşündürüyor. Bazı durumlarda karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor, buna dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed