Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
İlişkilerinizi yönetmenin en parlak yollarını arayabilir, belli önerileri pratiğe dökebilirsiniz. İmkansız olana değil yapabileceklerinize odaklanmalısınız. Bir sonraki adımlarınızı duygularınızın yönlendirmesine izin verirseniz sonuçlar sizi yavaşlatabilir veya engellenebilir. Kötü ortamlardan veya olaylardan uzak durmalı ve yeni fırsatları kucaklamalısınız. Herkesin taleplerini yerine getirmek yerine, doğru önerilere kulak verin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Bugünkü keyifsizliğiniz, iş başında çalışıyor olmanızdan. Oysa güzel bir hafta sonu planınız vardı. Sağa edeceğiniz telefonlarla işten biraz kopmaya çalışacaksınız. Yeni tanıştırıldığınız biri ile ilgili geleceğinize yönelik düşünceleriniz var. Çok ortak yanlarınız olduğunu düşünüyorsunuz. Aile ilişkilerinizde klasik, herkesi memnun eden bir tatmin var. Ama bu ilişkilere biraz marjinal baktığınız için siz aynı tatmini paylaşamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Romantik, idealist ve hayalci günler geçiriyorsunuz. Aklınız başınızdan gitmiş gibi bir haldesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Bugün ev ve aileyle ilgili konular öncelikli olacak. Planlarınız arasında yer almasa bile olaylar sizi bu noktaya getirebilir. Bir anlaşmazlık yaşarsanız sevdiklerinize karşı kırıcı olmamaya, anlayışlı ifadeler kullanmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Sabırlı olmanız gereken süreç bitmekte. İlerleyen saatlerde Ay burcunuzda olacak. Kafanızdaki düşünceleri uygulamak ve daha bilinçli davranmakta başarılı olacaksınız. Pek çok konuda daha bağımsız olabilir, istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. İlişkilerde ani kararlarınızın geri dönüşü ise zorlayıcı olacak. Sabırlı olmalısınız. Yuvaya ait temalar üzerinizde baskı kuruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2021)
İş konusunda kendinizi fazla hırpalıyorsunuz. Başkalarına düşen sorumlulukların da altına girmeye başlamışsınız. Bugün iş yerinizde yorgunluktan kaynaklanan dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak. Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Son zamanlarda alkolü içeceklere karşı zaaf duyuyorsunuz ve zaman zaman kontrolü kaybediyorsunuz. Bu duruma sağlığınız açısından dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed