Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Eylül 2017)
Bugünlerde, sizi mücadele veya rekabet ortamına çekmek isteyen kişiler olabilir. Bu kişiler için üzgünüm diyebilirim Niobe’ce! 26 Ağustos civarında işinizde yanıltıcı etkilere açıksınız. 28 Ağustos civarında ise, farklı davetler veya teklifler söz konusu olabilir.Hepinize iyi haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın… …
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Eylül 2017)
Genel özelliklerinizle beğenilen, güvenilen birisiniz Dostlarınız küçük zaaflarınızı görmezden gelebiliyorlar. Bugünlerde kendinizle fazla ilgili oluşunuz,tam tersi biri görüntüsü vermeye çalışmanıza rağmen dikkat çekiyor. Bazı yakınlarınıza karşı vicdan rahatsızlıklarınız var. Ama bundan kurtulmak adına sergilediğiniz abartı ilgilerle insanları sıkmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Eylül 2017)
AŞK: Aşk yaşamınızda ufakdeğişimler yaparak mutluluğunuarttıracaksınız. Partneriniz günboyu sizinle birlikte olmaktanmutlu. Artık birilerinin sözüneuyarak onu kırmamalısınız.PARA: Bugünlerde işinizle alakalıaldığınız başarılar sizi bir hayli güçlendirdi.Yüzünüz gülüyor ve keyfiniz yerinde görünüyor.İşinizde sorun yok ancak biraz maddi sıkıntı var.SAĞLIK: Kötü bir haber aldığınızda içiniz daralıyor.Böyle durumlarda derin nefes alıp sakinleşin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Eylül 2017)
Kullanmayı düşündüğünüz bir kredi, borçlanma, maddi ortaklı bir takım işlere girişmek için karşınıza çıkacak fırsatlarda iyice inceleyip detaylı düşünmek olası riskleri azaltacak ve sizi zararlı duruma düşmekten koruyacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Eylül 2017)
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Eylül 2017)
Bugün işinizle ilgili konularda hareketlenme ve yoğunlaşma olacak. Ruhsal yönden biraz kuruntulu ve düşünceli olacaksınız. Fakat iş arkadaşlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları sizi rahatlatacak. Karar veremediğiniz konuları da sonraki günlere erteleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Eylül 2017)
Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Eylül 2017)
Birkaç alacağınız var: Bunlardan birini artık gözden çıkarmış görünüyorsunuz. Önümüzdeki günlerde parayla alakalı sizi kıran bir tartışmanız olacak. Bu tartışmayla bir dostunuzdan uzaklaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Eylül 2017)
Kişisel çalışmalarınızla belli başarılar elde edebileceğiniz bir kapasiteye sahip olacaksınız. Ancak tutkularınızı ve başarı isteğinizi biraz da olsa dengelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed