Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Bulunduğunuz koşullarda mükemmel şeyler planlamakta zorlanabilirsiniz. Bir de üzerinizde baskılar varken bu daha da zor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Görmediğiniz halde size aktarılan bazı olayları canlı tanığıymış gibi yorumluyor, ardından da kendinize kızıyor, haberi aktarana da küsüyorsunuz. Bugün içinizdeki sıkıntının nedenini akşam öğreneceksiniz. Bir haberiniz var. Bu haberi aldığınızda doğruluğundan emin olma ihtiyacı hissedeceksiniz. Bir yakınınız sizden daha fazla ilgi istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Olaylara detaylı ve duygusal yönle yaklaşıyorsunuz. Bundan dolayı canınız sıkılabilir. Fakat etrafınızda bulunanlara gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle çekim gücünüz güçlü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
İkili ilişkileriniz güçlü. Buna rağmen kararsızlığınız yüzünden oldukça tatsız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizce çok önemli sandığınız bazı fikirleriniz nedeniyle çevreden olumsuz tepki alabilirsiniz. Maddi konularda sıkıntılarınız uzun süre devam etmeyecek. Sevdiğiniz kişiye de zaman ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Pek çok konuda gereken çabayı göstermeniz lazım. Zira evle ilgili yenilenmeler ve güvenlik konuları artan sorumluluklara işaret ediyor. Ãœzerinizde baskı kuran işe ait temalar ise bugün devam edecek. İş hayatında organize olmanız halinde olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Özel hayatınıza yansıyan aile içi ilişkilerde daha yapıcı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Günlük işlerinizdeki başarı ve istikrarı uzun vadeli çalışmalara dönüştürebilirsiniz. Bugün yaşadığınız mekânlarda ufak düzenlemeler yapabilir, çalışma arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Bugün yarım kalmış işlerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Yeni aşkınızla öyle mutlusunuz ki, artık hiçbir şey sizi sarsamıyor. Böylesi daha iyi. İş yerinde meydana gelen bazı tartışmalarda sizi pek ilgilendirmeyen konulara fazla giriyor, tepki çekiyorsunuz. Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Maddi konularda dikkatli hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızda bütçenizi dengelemeye çalışacaksınız. Maddi konularda beklediğiniz bir gelişmede aksaklıklar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Aralık 2021)
Bugünlerde bir yakınınızın doğum günü için bir hediye bakmak zorunda kalabilirsiniz. Para ayırmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed