Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2017)
Planlı programlı hareket etmeniz ve istikrarlı olduğunuzu göstermeniz gereken bir gün. Genelde spontane hareket eden veya belli metinlere bağlı kalmadan konuşan veya hazırlıksız işe soyunan birisiyseniz, bugün bu durumu kaldırabilecek ortamlarda olmayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Eylül 2017)
Bugün cesaretinizi sürekli ön planda tutmaya çalışacaksınız. Sık aralıklarla yapacağınız ikili görüşmelerde belli aşamaya getirmek istediğiniz konular var. Bugünlerde pratik zekanız tıkandığınız konularda size olumlu sonuçlar getirebilir. Bunlarla ilgili alabileceğiniz somut öneriler var. Önem verdiğiniz kişilerle dayanışmalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2017)
Yoğun bir gün. Ancak yeni tanışacağınız kişilere çekingen tavırlar sergilemeniz size zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2017)
Aşkta yeni ayrılık yaşayanlar, sakın üzülmeyin. Arayıp da bulamadığınız insanın karşınıza çıkması an meselesi. Bir çok iş teklifi ile karşı karşıyasınız. Sizin için en karlı ve prestijli olan için karar vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2017)
Haftanın ilk günleri sizi oldukça sıkıştıran etkiler var. Duygusal açıdan yaşanacak endişeler ve gizli kalmış konular öne çıkabilir. Her zamanki gücünüzü korumalı, bazı şeyleri bırakmayı denemelisiniz. Başkalarına yararlı olunabilecek çalışmalarda yer almak, fedakarlık yapmak gerekebilir. En azından manevi açıdan yaşanacak tatmin sizi zenginleştirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Eylül 2017)
İş yaşamınızda enerjik olacağınız bir gündesiniz. Sizin için faydalı olacak diyaloglara girebilirsiniz. Kısa süreli planlar yapma eğiliminde olacaksınız ve planlarınızı gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Gün içinde yeni kararlar alabilir daha önce ilgilenmediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ve planlarınızda bir hareketlilik olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2017)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Eylül 2017)
Çok fazla harcamanız var. Zaman zaman bu harcamalarınızın altından kalkamıyorsunuz. Bu yüzden bütçenizi belirlemeli ve harcamalarınızı bu bütçenize göre yapmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Eylül 2017)
İkili ilişkilerinizde yanlış anlamalar gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tutarlı ve anlayışlı davranmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed