Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Çalışma hayatınızda uzun süredir yaşadığınız bazı belirsizlikler bugün itibarıyla netlik kazanacak. Pozitif düşünmeniz sizin adınıza olumlu sonuçlar getirecektir. Çevrenizden güçlü destekler alabilir ve işinizle ilgili yeni teklifler duyabilirsiniz. Çalışma ortamınız ya da eski problemli ilişkileriniz ile ilgili gizli saklı konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu konuda biraz daha konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Bugün içinizde sebebini bilmediğiniz bir sıkıntı ya da üzüntü hissedebilirsiniz. Bu hisler sizi gün boyunca etkileyebilir. Yakın çevrenizde sizinle konuşmak ve dertlerinizi paylaşmak isteyen insanlar olabilir. Onlara sırt çevirmemeye bakın. Bu arada akşam saatlerinde beklediğiniz bir haber size ulaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
İş ve özel hayatınız birbirine karışmış durumda. Mantıklı düşünüp bunları bir çözüme kavuşturmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Cazip fırsatları kaçırmayın atik davranın. İstikbaliniz için mantıklı düşünün. Bekarlar karşınıza çıkacak evlilik adayı insanlarla daha rahat ve sıcak temaslar kurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
İlişkilerinizi her açıdan dikkatle izlemeli, önemli sorumluluklar almaya hazır olmalısınız. Bu sayede daha keyifli paylaşımlar geliştirebilirsiniz. Daha fazla işbirliği içinde bulunarak ortaklıklarda hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle yeni anlaşmalar ve beklediğiniz farklı öneriler hayata kolay geçeceğe benziyor. Ancak kendi düşüncelerinizi kolay kabul ettirme şansınız yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Bugün iş konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi yaratıcı konulara yönlendirebilirsiniz. Toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor. Başarılı bir iş günü geçirebileceğiniz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Parasal ve maddi konulara daha fazla ilgi göstermeniz gerekebilir. Belki de bütçenizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Yeni yatırımlar için zor koşullar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Kasım 2021)
İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir. İnsanlara avans verme yanlısı oluşunuz, sizi kazançlı çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed