Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2023)
İtibar kazanma fikri ve yükselme arzunuz öne çıkabilir, hedefinizi takip etme hırsınız yoğunluk kazanacak. Bu sebeple de bazı başarılar elde etmeniz mümkün. Kendinize daha dönük olacaksınız. kişisel becerilerinizi kullanma eğiliminde olacaksınız. Yaratıcılığınız bunlardan birisi. İyi kullanabilirseniz iş ve mesleki yönde başarı oranınızı yükseltebilirsiniz. Yine bu devre yeni tanışmalar gözüküyor. Ayrıca sanatsal eğiliminizde de artış olacak. Hatta bu yönde faal olmak isteyebilirsiniz. Hatta bazı koçlara yeni bir yaşam periyoduna başlayabileceğinizi de söylemeliyim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2023)
Size önceden verilmiş olan bir söz, bugünlerde yerine getirilebilir. Gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, beklentilerinizi ötesinde kazanımlara hazır olun. Bir dostluk konusunda daha da fazla yapacağınız şeyler var. Önceden planladığınız bir alışverişi iptal etmeye yönelebilirsiniz, ama. birçok şeyi bu alışverişe bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2023)
AŞK: Saygı, sevgi birlikteliğineözen göstermelisiniz. Bugünkendinizi özgür ilan etmepeşindesiniz. Partnerinizingüvenini sarsacaksınız.PARA: Aşırı hassasiyet yaratarakgörevinizi tam anlamı ile yerinegetirmiyorsunuz. İş disiplininiz bugün olumsuzşartlarda geçiyor. Hata yaparak zarara uğramayın.SAĞLIK: Aşırı yorgunluğun getirdiği baş ağrılarıveya eklem ağrıları stresinizin belirtisi. Gereksizüzüntülerle kendiniz hazırlıyorsunuz bu durumu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2023)
Yapmanız gereken işleri en ince detayına kadar hesaplamalısınız. Bazen fark etmediğiniz küçük ayrıntıların başınıza ne dertler açtığını hatırlayın. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzdan haber var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2023)
Çok daha dışadönük, streslerden arındığınız zamanlar yaşıyorsunuz. Yolunda gitmeyen aşk hayatında destek alacağınız keyifli paylaşımlar var. Egonuzu yapıcı kullandığınızda sosyal paylaşımlardan keyfi alabilirsiniz. Yaratıcı uğraşlar, rekabet içeren sosyal aktiviteler her açıdan doyurucu olacaktır. Kısa gezileri gündeminize alarak güne hareket katabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2023)
İş yaşamınızda sizin için oldukça yoğun bir gün olacaktır. Enerjinizi olumlu olarak disipline edebilir ve bazı küçük sorunlarınızı bugün çözümleyebilirsiniz. Her zamankinden daha çok çalışabileceğiniz bir gündesiniz ve sorumluluklarınızda artış olabilir. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Çok önemli olmasa da yaşayacağınız küçük sorunlar keyfinizi kaçıracaktır. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz mantık hataları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2023)
Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2023)
Kısa bir süre önce yaşadığınız sıkıntı artık geride kaldı. Ödemekte zorlandığınız bir borcu bugünlerde ödeyebilirsiniz. Gelecek günlerde önemli bir ferahlama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2023)
Geleceğe ait planlarınızı yeniden, daha dikkatli bir biçimde ele almak faydalı olabilir. Özellikle sosyal çevrenizde değişiklikleri göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed