Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Sevgili koçlar bugün iş yaşamınızla ilgili konularda rekabet duygusunun yoğun olacağı, grup çalışması gerektiren konularda zorlanabileceğiniz daha çok yalnız kalıp işlerinizi bitirmek isteyeceğiniz bir gün genelindesiniz. Bu nedenle fazlaca kendinize ve çevrenize karşı sakin kalıp pratik düşünerek işlerinizi halletmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca üstlerinizin baskılarına karşı ani tepkiler verip dikkat çekmektense kendinizi işinize yoğunlaştırmanız daha iyi olacaktır. Özel ilişkiler de ise kıskançlık duygunuzu kontrol altına almalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Hafta sonu hazırlıkları içindesiniz. Hafta sonu ummadığınız halde iş başında olabilirsiniz. Yeni başlattığınız bir tamirat işi çok uzadığı için bir süredir gerginliğiniz var. Bu yüzden işi yakından tanıdığınız birilerine devretmeyi düşüneceksiniz. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluk bu niyetinizi biraz kursağınızda bırakacağa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
AŞK: Bugün kaçmak vekovalanmak ihtiyacı hissediyor,bunun için de sevdiğinizemeydan okuyorsunuz. İlgiçekmenin yolu bu değil. Bir anönce onunla zıtlaşmayı bırakın.İŞ: Planladığınız işinizi sonunakadar götürme gayreti içindesiniz. Sertkoşullarınız olsa da atak ve girişken olmanızmaddi durumunuzu düzeltmeye yeterli.SAĞLIK: Kendinizde halsizlikler hissetseniz detitiz davranışlarınızla bunu belli etmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bunun bir an önce çözüme kavuşması gerekiyor. Galiba olayın temel sorunu inatçılık ve kıskançlık. Kararlı tavrınız sayesinde genellikle kazanıyorsunuz. Çıkacağınız bir iş seyahati sırasında önemli anlaşmalar yapabilirsiniz. Sağlığınız çok iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Çok daha bireysel ve özgür olacağınız çalışmalara yöneliyorsunuz. Aynı zamanda yaratıcılığınızı destekleyen yeni bir bakış açısı kazanmaktasınız. Yurt dışı bağlantılı tüm konularda yeni arayışlar eğitim hayatınızı içine alabilir. Tecrübelerinize yenilerini eklemek, farklı kişilerle bilgi alışverişinde bulunmak söz konusu. İş hayatında ise organize olunması gereken bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Hafta başında küçük aksamalar yaşayacağınıza dair kimi ipuçları, sizi hafif tedirgin ediyor. Bugün bu konuyla ilgili bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bazı endişelerinizde sandığınız kadar sorun yaşanacak gibi görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Yaşadığınız duygusal bunalımdan hiç ummadığınız kadar çabuk kurtulacaksınız. Ortak iş yaptığınız bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O, bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Daha ilgili, daha anlamaya yönelik bir yaklaşım sorunları çözecek. Gereksiz masraflarla tasarrufunuzu eritmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Aileniz küçük birikimlerini sizinle paylaşmak isteyebilir. Yatırım yapmakla, özel harcamalar konusunda kararsızlıklarınız var. Ailenizin isteği yatırım yapmanızdan yana.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
İsteklerinize ulaşmak için yeni girişimlerde bulunmayı düşünüyorsanız bu günü değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed