Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Duygusal ilişkilerinizde, duygularınıza karşınızdaki insana yansıttığınız kadar karşılık göreceksiniz. Duygularınızı sözlerinizle değil davranışlarınızla belli etmeyi tercih edebilirsiniz. Önemli olan sizden ona yansıyacak olan sevgi ya da yerine göre cinsellik akımıdır. O, bunu anlayabilecektir. Kısaca bugün birkaç alanda şanslısınız. Bu şanslarınızı kullanmanız bazı sıkıntılarınızdan tam olarak kurtulmanıza yetmeyebilir fakat sizi oldukça ferahlatabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, yakınlarınızın da itelemeleriyle bugünlerde işleme koyacaksınız. Bir görüşme isteği alabilirsiniz. Çok istekli gitmeyeceksiniz. Ama ummayacağınız gelişmeler, bu görüşmeyi çok cazip hale getirecek. İlişkilerinizde önümüzdeki günlerde neşeli olaylar görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
AŞK: Yeni ayla birlikte ruhsaldeğişimleriniz baş gösterebilir.Sizde zaten böyle istiyordunuz.Sevdiğiniz kişi ile aranızdan susızmıyor. Çok daha doğru kararlaraldığınızdan emin olacaksınız.PARA: Çalışma yaşamınızda birtakım aksaklıklarla karşılaşmanız işpotansiyelinizin düşmesine sebep olacak. Maddigelirinizden kesintiler olmasına gücenebilirsiniz.SAĞLIK: Kafanıza çok fazla takmadığınız süreçiçersinde sağlığınızda pek sorun görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
İşinizi yaparken bugün kendinizi sınırlamalardan kurtulacak şekilde serbest bırakın. Kuralcı disipline eden tavırları yumuşatın. Patron iseniz insanlara serbestlik tanıyın. Aynı şansı kend inize de verin. Verim artacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Her konuda cesur ve girişimci yanlarınız göze çarpıyor. Hayatı daha olumlu gördüğünüz bu dönem hızlı ilerleyebilir. Yaratıcı çalışmalarda dikkat çektiğiniz bu günlerde farklı denemeler sizi etkileyecektir. Kendinizi mutlu etmek adına istediğiniz türden yeni uğraşları hayatınıza katmakta başarılı olabilirsiniz. Spekülatif konularda risk taşıyan noktalar gözden kaçmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılacak. Bu günlerde bir unutkanlık içindesiniz. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren aşk hayatınız hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız verimli çalışmalar ve yeni fikirlerinizle dikkat çekmeye başladınız. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Maddi konularda gereksiz bazı harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bütçenizi dengelemeniz sizin için kolay olmayacaktır. Gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilirsiniz ancak bu sizin için kolay olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Bugünlerde kendinizi kontrol altında tutmayı başarabilmelisiniz. Bazı durumlara karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor, buna dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed