Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Bazı hırslar gerilim yaratabilir. İlerlemenize yardım edebileceğini kanıtlamış ilişkileri tekrar ele almak için güzel günler. İstikrarsız tavırların ileride pişmanlık duyabileceğiniz hatalar yaptırmasına izin vermemelisiniz. Belli bir konunun başında bulunan bir kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Sizden beklenenin en iyisini yapmalı, şikayet etmekten kaçınmalısınız.Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Bugün pek çok konuda arkadaşlarınız ve dostlarınızdan destek göreceksiniz. İş durumlarınıza bazı çözümler getireceksiniz. Katılacağınız bir davette yeni ve hoş insanlarla tanışacaksınız. Bu tanıştığınız insanlarla bazı konularda tartışmaya girip sinirli ve atak davranışlarınızla antipatik olacaksınız. Sade bir insansınız içiniz dışınız bir ama her ortamda doğru bildiklerinizi de hemen açıklamak doğru değil. Partnerinizle sıcak ilişkileriniz devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Kartınız emir... Bugün kendinizi disipline etmekten çok hoşlanıyor ve tam anlamı ile kendinizi işinize veriyorsunuz ancak iş yerinizde ufak bir tartışma ile canınız sıkılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Beklentilerinizin akıbeti konusunda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. “Zorlansam da önümü göreyim, her şey net olsun, sözler verilsin ancak herkes ne kadarını yapacağını bilsin” diyorsunuz. Tela-şa gerek yok. Destek gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Yeni girişimler ve para durumunuzu içine alan konular üzerinden ilerlemeye başlıyorsunuz. Gelirlerinizde yaşanan değişim sizi yeni yatırım hesapları yapmaya itebilir. Destek aramaktan vazgeçmeli, kendi kişisel yeteneklerinize güvenmelisiniz. Çalışma sisteminizde değişiklik yapmak, sıkı çalışmak önceliğiniz olabilmeli. Ani para çıkışlarına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Yeteneğiniz, kararlılığınız beğeniliyor, ama kararlılığınız inatçılığa dönüştüğünde sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor. Henüz zamanınız varken bunu düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Kişisel yatırımlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle başkaları ile paylaştığınız maddi kaynakları nasıl kullandığınız dikkat çekerken aşırı tepkilerden kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Bugün duyacağınız bir haber canınızı sıkabilir. BU haberin doğruluğundan emin olmadan moralinizi bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed