Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Elinize geçebilecek fırsatları kullanın. Ancak dikkatsizlik ve sabırsızlığın bazı zararlarını görebilirsiniz. Dikkatle atacağınız her adımın daha tutarlı olacağını görebilirsiniz. İsteklerinizi elde etmek için harakete geçebilirsiniz, beklemeyin. Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Bugünlerde yaşadığınız çözümsüzlükte doğrudan bir sorumluluğunuz yok, ama bu sizi yeterince rahatlatamıyor. Daha üretken olmak istiyorsunuz. Bunun için sizi yüreklendirmesini beklediğiniz kişiler var. Onlardan bekledikleriniz bir kısmı bugün gerçekleşebilir. Size dostça davrananları ciddiye almanız, pek çok problemi çözmenizi kolaylaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Maddi açıdan bugün adeta para toplama günü olacak sizin için. Borç olarak verdiğiniz bazı paraları geri almanız olası görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Somut projelerinizi değerlendirmek için yoğun bir çaba sarfediyor, bununla ilgili sunumlar için görüşme trafiği içinde oluyorsunuz. Başarı için çok çaba ve sabır gerekiyor. Aşk hayatınızda hareketlenme var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
İş hayatında yaşana zorlu süreç ev ve özel ilişkilerinizi zorluyor. Yerleşimle ilgili değişiklikler yapmak isterken dengede kalmanızda yarar var. Güvenlikle ilgili sıkıntı getiren gelişmeleri daha sabırlı ele almalı, kendinize haksızlık etmemelisiniz. İş ilişkilerinin ve grup çalışmalarının getirdiği dinamik süreci verimli geçirmek, somut işler çıkarmakta kararlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Özellikle haftanın son günlerine doğru yaşayacağınız gerginliklerin geçici olduğunu bilmelisiniz. Bu durumdan da böylece karlı çıkmış olacaksınız. Siz de işe karşı tutumunuz ve çalışkanlığınızla bunu fazlasıyla yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Kalbinizin kapısını biraz aralayın, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar sizi bekliyor. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Mesleğinizle ilgili verimli görüşmeler içindesiniz. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Maddi gelişmeler bekleyebileceğiniz bugün, akılcı yatırımlar yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli motivasyona sahipsiniz. Yine de bazı sorunlara karşı tedbirli davranmak zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mayıs 2022)
Uzun zamandır aklınızda olan kısa tatili, bu sıralarda fırsat yaratıp değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed