Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Günün ilk saatlerinde önem verdiğiniz bütün konuları halletmek için gayret göstermeniz ve bu arada karşı cins ilişkilerinizle ilgili kesin kararlar almanız geremektedir. Kafanızdaki duygusal sorunları bir karara bağlayabilirseniz her alanda çok daha rahat hareket edebileceksiniz. Eğer etkilemek istediğiniz bazı kimseler varsa ki, bu kimseleri hangi alanda etkilemek isterseniz isteyin ve cinsiyetleri ne olursa olsun, onlarla yüzyüze görüşmeniz son derece fadalı olabilir. Elinizdeki kozları, telefon ve benzeri dolaylı iletişim yollarında ortaya koymamalısınız. Bugün bazı kimseler sizi çekemeyerek aleyhinizde konuşabilirler ve hatta bazı tatsızlıklar çıkartmaya da çalışabilirler. Boşverin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Zıplamaya nazır olun. Bugünün de içinde olduğu çok kısa bir süreç, belki de baygınlık geçireceğiniz bir müjdeyi getiriyor size. Bu sizin habersiz, hazırlıksız olduğunuz, beklemediğiniz bir müjde. Ama siz bu haberin ikinci dereceden sevineni olmanız gerektiği halde, esas kişiden daha çok sevineceksiniz. Bu sevinç gösterisi sıralamasındaki tuhaflığı haberden kısa bir süre sonra hayretle çözeceksiniz. Ama meraklanmayın, sevinciniz kursağınızda kalmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Zihinsel enerjiniz çok büyük. Hafızanıza her konuyu yerleştiriyor ve hatırlıyorsunuz. Ancak bugün biraz huzursuz gibi davranışlarınız var. Girdiğiniz ortamları çabuk terk ediyorsunuz. Bunun için insanlar sizi yanlış anlamaya başladılar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Derin düşüncelere dalıp kendinizle baş başa kalmak isteğinde olacağınız bir gün. Bu kadar derinlere dalmak içinden çıkılmaz bir hale sokabilir. İhtiyacınız buysa huzur veren ortam ve kişileri tercih edin, olaylardan soyutlanmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Hayatta değer verdiğiniz şeyler manevi bir boyut kazanıyor. Sosyal açıdan sizi harekete geçiren konuları dikkate değer buluyorsunuz. Toplumsal konulara karşı daha duyarlı yaklaşabilir, başkalarına faydalı olunacak temalara gereken zamanı ayırabilirsiniz. Aşırı rekabetin riskli olacağı bu dönem uzlaşı ve paylaşım içinde olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Kasım 2022)
İşiniz kadar işyerinizdeki ilişkiler de hayatınızın bir parçası. İş ilişkileri üzerine konuşmaktan çok hoşlanıyorsunuz. İşle arkadaşlığı birbirinden ayırmanız konusunda uyarılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Maddi konularda son derece başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve finansal anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve bunların sonuçları olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Tepkimeci bir tavrınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu bugünlerde riske sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed