Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Sizi heyecanlandırmayan veya hakkında olumlu düşünceler beslemediğiniz bazı iş, plan veya konuları rafa kaldırmak eğiliminde olabilirsiniz. Göründüğü kadar kolay bir iş olmasa da, diğer taraftan bu rahatlama, işinize bakmanıza yardım edecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Bugün genel olarak huzursuz ve sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlarla yaşayacağınız sorunlar sizi bir hayli sıkabilir. Evrak işleriniz yada bazı ziyaretleriniz olabilir. Evrak işlerinizde teknik sorunlar yaşayabilir, ziyaretlerinizde ulaşım sorunları ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
İçinizde öylesine büyük coşku ve sevgi var ki onsuz bir dünyayı hayal edemiyorsunuz. Ancak bugün aranızda tatsız ve sert rüzgarlar esebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Oldukça karışık duygular içindesiniz. Sağlam durmak adına içinizdeki şefkati dışarıya göstermekte zorlanıyorsunuz. Duygularınızı belli etmek bugün her zamankinden daha zor olacak. Kulağınıza gelen dedikodu niteliğindeki bazı konuşmalar sizi biraz yıpratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Yapılması gereken işler ve güvenlikle ilgili sorunlar üzerinde durmanız gerekecek. Planlı ve hızlı hareket etmeniz halinde yerleşimle ilgili konularınıza göz atabilirsiniz. Bazı bitişler ve başlangıçlar bu dönem size yeni kararlar getirecektir. Yine bu günlerde yakın çevre ya da eğitimle ilgili konular gündeminizi dolduruyor. Zihinsel açıdan yoğun bir dönem olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
İş yaşantınızda sorunsuz bir gün sizi bekliyor. Bugün işlerinizi kolaylıkla halledebilecek ve kendinize vakit ayırabileceksiniz. Bugün iş yerinizden erken ayrılmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Aşk hayatınızdaki sorun, bütün hayatınızı da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli ilişki kurma çabanız beklediğiniz ölçüde olmasa da olumlu sonuç getirecek. İş hayatında başarılı ve zeki birisiniz. Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Parasal açıdan bir sıkıntınız yok ve para konularındaki dengeyi iyi tutturabiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde alış-verişe çıkma arzusunda bulunabilirsiniz fakat harcamalarınıza dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Daha kapsamlı tespitler ve çözümlere bugünlerde uzak duruyorsunuz. Kafanızı ayrıntılarla meşgul etmeniz, asıl düşünmeniz gereken konulardan sizi uzaklaştırabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed