Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Kendiniz gibi veya kendi istediğiniz şekilde davranmanız nedeniyle eleştirilebilirsiniz. Bazı kişiler bazı olayların kendi istedikleri şekilde olması konusunda ısrarcı olabilirler. Ancak, halen kendi fikirlerinize ya da isteklerinize yer açabilecek veya uygulamaya koyabilecek seçeneğiniz var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Resmi ve kurumsal işlerle uğraşabileceğimiz, detaylı işlere yatkın, sistemli hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Gün, doktor randevuları, sağlık başlıklı işler, muhasebe, bilgisayar işleri için uygundur. Mide hassasiyetleri yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Bugün talihiniz size gülebilir. Şanslı bir gününüzdesiniz. Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir. Akşam bir topluluk içinde görünüyorsunuz. Bu toplulukla güzel bir akşam geçirecek, ama bazı istenmeyen tartışmaları da yaşayacaksınız. Haftanın ortalarına doğru biraz canınızı sıkabilecek bir haberiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Yoğun bir gün. Ancak yeni tanışacağınız kişilere çekingen tavırlar sergilemeniz size zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Hukuki bir meseleniz, yayıncılık, reklam ya da pazarlama konulu bir çalışmanız varsa başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Diğer insanların görmediği ya da sunmadığı biçimde yaklaşın duruma. Biraz da atak davranmak iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
İlişkilerinizdeki dengeleri olumlu bir hale sokacağınız bir gün olabilir. Özellikle yakın çevrenizdeki kişilere özen gösterin. Bugün ortaklarınız, eşiniz ya da çalışma arkadaşlarınız gibi uzun bir zamanı birlikte geçirdiğiniz kişilerin hassasiyetlerini anlamak ve onlarla ilgili beklentilerinizi aktarmak içinde önemli bir fırsat olduğunu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
İşinizde teknik arızalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bu yüzden hesap karışıklığı, işlerin zamanında yetiştirilmemesi gibi sorunlarla bunalacaksınız. Öfkenizi sizden konumca altta olan kişilerden almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Gelirinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olabilir. Hızla sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Bunun farkındasınız. Bu sıkışıklığın çözümü için fazla olanaklı olmadığınızı düşünmeniz biraz yanılgı gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Dert çekme günü değil, deyip kenara koyduğunuz günler var. Günü de iyi geçirmeyi beceriyorsunuz. Yalnız şöyle bir handikap var ; dert yok olmuyor, sadece erteleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed