Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Bugün çevrenizdeki bazı kişiler canınızı sıkıp, gün boyu keyfinizin kaçmasına sebep olabilir. Ayrıca dost gözükerek iyi niyetinizi suistimal etmeye çalışan birisi de üzülmenize sebep olabilir. Sizin için en iyi tutum bu kişiyi derhal çevrenizden uzaklaştırmaktır. Eğer bazı yasal sorunlarınız ya da mahkeme veya benzeri durumlarınız varsa, bunlar kapanmış gibi görünseler bile tekrar gündeme gelebilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Koç burcu sakin bir gün geçiriyor. Gün içinde her türlü uzlaşmaya gidiyorsunuz. Akşam saatlerinde ani bir kararla dışarı çıkmak isteyebilirsiniz. Ani kararla çıkılan eğlenceler her zaman daha keyifli olmuştur zaten. Bir arkadaşınızla konuşmak istediğiniz bir konu vardı ama konuşamadınız. Arkadaşınız sizden önce davranıp bu konuyu açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Kartınız Yalan... Bugün kendinizi önemli ölçüde disipline etmeyi bilmelisiniz. Özellikle iş yerinizde bazı yanlış konuşmalarınız hata olarak algılanabilir. Dikkatli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Yaptıklarınızla, mesleğinizle, bulunduğunuz durum ve konumla duyduğunuz gururla yetinmeyin. Diğer insanlardan sizi ayıran bir özelliğiniz varsa eğer bunu diğer insanlara da fayda sağlayacak şekilde kullanmayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Sabırlı olmanız gereken süreç bitmekte. İlerleyen saatlerde Ay burcunuzda olacak. Kafanızdaki düşünceleri uygulamak ve daha bilinçli davranmakta başarılı olacaksınız. Pek çok konuda daha bağımsız olabilir, istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. İlişkilerde ani kararlarınızın geri dönüşü ise zorlayıcı olacak. Sabırlı olmalısınız. Yuvaya ait temalar üzerinizde baskı kuruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Çalışma arkadaşlarınızla birbirinize yakın olabilir ama alınganlık yüzünden anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Organize çalışmalar konusunda birbirinize destek olmanız gereken bir gün. Fikirlerinizde etkilenmeye çok açık olacağınız bu gün ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Maddi konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve elinize iyi değerlendirmeniz gereken yeni fırsatlar çıkacaktır. Harcamalarınızda dikkatli olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz. Girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed