Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Tüm paranızı harcamanız sıkıntı yaratabilir. Sevdiğiniz kişilere sevginizi gösterebilir ve ihmal edilmiş hissetmelerini engelleyebilirsiniz, ancak bu uğurda çok fazla para harcamak zorunda hissetmeniz için bir neden olmayabilir. Bazı konularda tecrübeler size çok şey öğretmiş olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun, uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Aşk acısı çekiyorsunuz. Partnerinizle sorunlarınız ve uzlaşılamaz konularınız sizi bir hayli yoruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Güven duygusu sizin için önemli. Bugün satın alma konusunda aşırı istekleriniz gözleniyor. Başarınızı kişisel yeteneklerinizle sınırlamak istemediğiniz için sürekli olarak araştırma içinde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Sizi kısıtlayan kalıplarla mücadele vurgusu önem kazanıyor. Düşüncelerinizi paylaşmak ve yeni fikirler geliştirme isteğiniz artacak. Farklı kişilerle bir araya gelebilmek için ortam değişikliği yapabilirsiniz. İşe dair konularda motivasyonunuz artıyor. Yayıncılık ve medyaya dair uğraşlarınızda yükselme çabasına girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
İş çevrenizdeki insanlarla aranızda bazı fikir ayrılıkları olabilir ancak ikna etme gücünüzün yüksek olması bunları aşmanızı sağlayacaktır. Bazı gerilimler yaşayabilirsiniz ancak bunlara tepkisiz kalmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Mutlu ve doyumlu bir ilişki içindesiniz. Çok fazla bir arada olmanın ilişkiye zarar vermeyeceğini kanıtladınız. Bugünlerde yeni kararlar mutluluğunuzu pekiştirebilir. Çalışma hayatınızda yüksek performans ve ataklığınızla başarıyı yakalamaya adaysınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Dardasınız ama sizi yakın bir yerde sevinç bekliyor. Bütün borçlarınızı ödeyip birkaç sıfır öne geçeceksiniz gibi. Aileden de desteğiniz artacak. İkinci işinizle daha da rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Bugünlerde hareket isteğiniz canlandı. Karşınızdaki size ayak uydurursa mesele yok. Ama o huzuru ve dinginliği tercih ederse problem yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed