Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Ani hareketlerde bulunmadan veya ani tepkiler vermeden önce, olumsuz sonuçlarını gözden geçirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, herşey sona erdiğinde kendi kendinize ‘’aklımdan ne geçiyordu ki?’’diye sorabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Bazı ayrıntıları atlayabiliyorsunuz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güveni fazla payelendirebiliyorsunuz. Değişik ortamlarda bulunma arzunuz, yakında sürpriz fırsatlar yakalayabilir. Bu sıralar keyfinizi azaltacak, ama birkaç gün için katlanmak zorunda olduğunuz biri var. İyi zaman geçirmeniz, onunla tahammüllü ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
AŞK: Bugün sevdiği olanlar birtakım tekliflere evet demektezorlanacaklar. Birkaç kişi buaşkın üzerinde otorite kurmakisteyebilir. Her iki kişininanlaştığı konulara başkalarımüdahale etmemeli.PARA: Parasal konularda bir takım gerçekleri gözardı ederek kendinizi zorlamanız yersiz. Parasalkonularda kaybeden olmamak için acele etmeyin.SAĞLIK: Maddi durumunuz zora düştükçebunalımlar başlıyor. Sağlıklı düşünmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Cazip iş fırsatlarını kaçırmayın. Öncelikle kendi geleceğinizi düşünün. Karşınıza çıkacak evlilik adayı kişiler karşısında daha rahat olun. Bir yakınınızın sağlık sorunuyla ilgileneceksiniz. Kilolarınızdan kurtulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Önemli bir hafta olacak. Evde başlayan hızlı süreci yönetebilmek adına kararlı hareket edeceksiniz. Yerleşimle ilgili değişiklikler yanında eldeki kaynaklar konusunda akıcı kararlar alabileceksiniz. Fazladan olabilecek harcamalar ise sorun edilmemeli. Ancak ş hayatınıza ilişkin sorumluluklar devam ederken, daha temkinli ve bilinçli olmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Daha sağlıklı ilişkiler kurma eğilimindesiniz. Bu değişim size mesleki kazanımlar da getirecek. Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Parasal konularda beklediğiniz bazı gelişmeleri yaşayamayacağınız bir gün geçireceksiniz. Özellikle bir alacağınızı tahsil edememek sizi oldukça sıkacak. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi parasal konularda karar almanıza sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Temmuz 2022)
Çekingenlik gösterdiğiniz konularda, farkında olmadan, potansiyel kayıplarınızın altına imza atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed