Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Evliliğinizi veya sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda bazı kararlar alabilirsiniz. Evinizi değiştirebilirsiniz veya bazı ilişkileriniz sizi şaşırtabilir. Neyse ki yarından sonra ılımlı ve hoş gelişmeler var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (17 Nisan 2014)
Bugün, yakın çevrenizdeki aktivite ve iletişimdeki yoğunluk yüzünden oldukça yorulabilirsiniz. Komşularınız ve kardeşlerinizle ilişkileriniz ön planda olabilir. Kendinize güveninizin ve iyimserliğinizin yüksek olabileceği bir gün. Aldığınız etkilerle girişimde bulunmak istediğiniz konular hakkında hedeflerinizi iyi belirleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (17 Nisan 2014)
Birlikteliğiniz temel olarakbaşarıya açık ama siz neyapacağınızı bilmelisiniz.Sevdiğinizi biraz ihmaletmeye başladınız. Kıskançolduğunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (17 Nisan 2014)
Bugün karşınızdakine laf yetiştirmeye kalkmayın. Kırıcı olma ve kırılma potansiyeliniz yüksek. Mümkün olduğunca “acaba bu durumu, anlaşmazlığı düzeltmek için ne yapabilirim ve ne katkı sağlayabilirim” diye düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Bugün de çatışma enerjiniz oldukça yüksek. Ancak düne göre daha kontrollüsünüz. Parasal konularla ilgili yenilik ve dönüşüm temaları öne çıkıyor. Gereksiz inat etmeyin. Ne kadar esnek ve açık olursanız o kadar kazançlı çıkacaksınız. Bankalarla görüşmeler olabilir. Ortak yatırımlar ve paralar konusunda sezgilerinizi dikkate alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (17 Nisan 2014)
Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız beklediğiniz ölçüde olmasa da sonuç getirecek. İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (17 Nisan 2014)
Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (17 Nisan 2014)
Tasarrufçu biri olmanıza rağmen para sıkıntınız var. Ama sıkışıklığınızı yakında bir ölçüde azaltacaksınız. Bu birazda mucizevi gelişmelerle gerçekleşecek. Ağır borçlara girmiş olmanıza kızıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (17 Nisan 2014)
Size yapılan öğütleri dikkate alır, üzerinde düşünürseniz ruh haliniz değişebilir. Duygusal değerlendirmeleriniz son günlerde stres yaratabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed