Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Emlak, iş veya aile başlıklarındaki konularda yaşanabilecek tartışmalar ön planda. Bu esnada sizin olayların dışında kalmanız daha iyi olur. Zira, insanlar nedenleri dinlemek yerine tepki göstermeyi tercih edeceğe benziyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (23 Temmuz 2014)
Bugün üzerinizde hissettiğiniz baskılar azalacak, herkesin ailesinde binlerce sorun olduğunu düşünerek, kendinize terapi yapacaksınız. Ailenizle daha yakından ilgilenerek ilişkinizi dengelemeyi başaracaksınız. Daha önce dostlarınızla aranızda çıkmış olan sorunları çözümlemeye çalışacaksınız. Geleceğe yönelik istekleriniz artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Duygularınızdaki karmaşa sizi de şaşırtıyor. Basit konularda bile karar almakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Daha önce söylenmiş, yüreklerde yara açmış bir lafın telafisi için uygun ortam doğabilir. Gönül alan siz olacaksınız hiç çekinmeyin. Eğer sizin gönlünüzü almaya çalışanlar varsa da direnç göstermeyip iyi niyete karşılık verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Eğitim ve araştırma gerektiren çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz. Bu tarz çalışmalarınızdan elde ettiğiniz fikirleri ve bilgileri çevrenizle paylaşma yönünde güçlü bir eğiliminiz olacak. Duygusal bağlarınızın bulunduğu yakın akrabalar veya aile fertlerinizle ilgili haberler gözüküyor. Yazışmalarınızda dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (23 Temmuz 2014)
İş hayatınızda durgunluk hat safhada. Bugünlerde alternatif iş olanakları arıyor ve kendinizi geliştirecek faaliyetlere yönelmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (23 Temmuz 2014)
İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren aşk hayatınız hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız verimli çalışmalar ve yeni fikirlerinizle dikkat çekmeye başladınız. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (23 Temmuz 2014)
Parasal açıdan bir sıkıntınız yok ve para konularındaki dengeyi iyi tutturabiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde alış-verişe çıkma arzusunda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (23 Temmuz 2014)
Zihinsel açıdan kendinizi çok yoruyorsunuz ve bu durum sağlığınız ile ilgili olumsuz sonuçların oluşmasına sebep olabilir. Tatile çıkıp kendinizi dinlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141936 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed