Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2015)
İstikrarsız tavırları olan ya da mantıksız hareket etmiş kişilere yanlışlarını göstermeye çalışabilirsiniz. Ancak, tüm bunlar olurken ne yapmaya çalıştıklarını sormanızın, bu saatten sonra kimseye bir faydası olmayacağı için, sakin kalmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İlişkilerde dengenin kaybolabileceği, egoist tavırlarda artış görülebilecek, özgürlüklerin kısıtlanması nedeniyle sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalınabilecek, ben bilirim tarzı yaklaşımlar, acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da gerilimlere açık, toplumsal gelişmeleri, topluluk hareketlerini de akla getiren bir gündeyiz. Akşam saatlerinde ise, sürprizler, türlü hoşluklar veya hoş gelişmeler günün stresini unutturabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ağustos 2015)
Bugün sabahın ilk saatlerinden itibaren canlı ve hareketli olacaksınız ve bu enerjiniz gün boyu sürecek. Rutin işlerinizi tamamlar tamamlamaz, arkadaşlarınızla bir araya gelecek, oturup kendi aranızda küçük çapta dedikodular yapacaksınız. Uzaktaki bir yakınınızın sağlığındaki olumlu gelişmeler sizi sevindirecek. Tecrübesine güvendiğiniz bir büyüğünüzün de sevdiğiniz hakkındaki olumlu düşünceleri sizi memnun edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2015)
Sevdiğiniz kişi ile gezi planlarıyapıyorsunuz. Bu sürpriz onunçok hoşuna gidecek. Eğersevdiğiniz yoksa yeni biri iletanışacaksınız. Beklemediğinizbir para desteği ile aksayanödemelerinizi yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2015)
Sizi duygusal olarak baskı altına almaya çalışan sevdiklerinizi kırmamak için boyun eğmiş gibi görünmeniz kazanç sağlamaz. Özel bir hayatınız olduğunu, buna dair kararları veren kişi olacağınızı güzellikle anlatmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2015)
Hayata daha iyimser ve tutkuyla yaklaşmaktasınız. Kendinizi yaratıcı biçimde ifade edebileceğiniz fırsatlar bulabilir, çocuklarla ilgili gelişmelerden güzel sonuçlar alabilirsiniz. Aşk ilişkileri ve keyifler açısından ise son derece akıcı zamanlar yaşayacaksınız. Spekülatif konularda olası riskler, keyiflere gidebilecek harcamalar karşısında temkinli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ağustos 2015)
Bugünlerde ayağınızı sağlam basmalısınız. Sizi güç durumlara sokma niyetinde olan birileriyle mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Yakında eski bir iş arkadaşınız tarafından aranacaksınız, sizden birtakım istekleri olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2015)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ağustos 2015)
Bugünlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, Bazı açıklarınızı kapatacaksınız. Hesabınızı bilmeniz konusundaki uyarılara kulak asmanızda fayda ver.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ağustos 2015)
İş yoğunluğunuzla bu sıralar iyi bir dinlenmeyi hakkediyorsunuz. Kısa bir mola iş dışı ilişkilerinizde de sizi gergin duygusallıklardan kurtaracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143863 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed