Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Yaptığınız işlere katkılarınız diğerlerini etkilemenize ve devam etme gücü bulmanıza yardım eder. Ortaya koymak istediğiniz işlere yapacağınız yatırımlar belli kurumlarla ilişkilerinizi arttırabilir. Önümüzdeki haftalarda, rüzgar, hızınızı arttıracak şekilde arkanızdan esiyor olacak.
   (4.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2014)
İyi niyetlisiniz ve hayattaki zorlukları yenmeyi öğrendiniz. Çünkü yaşadıklarınız size hayatı iyi öğretti. Bu günlerde bir yalnızlık duygusu içindesiniz. Bunu aşmanız için fazla enerji harcamanız gerekmiyor. Sadece insanlara dokunacaksınız. Görüyorsunuz insan ilişkilerinde yoğun bir çekimserlik dönemi yaşıyoruz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Kartınız Bilgelik... Kaybetme korkusu sizi sarmaya başladı. Partnerinizin sizden uzaklaştığını görüyorsunuz ve onu kazanmaya çalışıyorsunuz. Önce kendinizi değiştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Bugünlerde elinizi attığınız her işinters gitmesi sizi üzüyor. Yaşadığınızaşk özelliğini yitirmiş. Ancak kısa birsüre sonra bu durumu aşacak, tekrareski mutluluğunuza döneceksiniz. Harcamalarınızıkontrol altına almakta zorlanıyorsunuz. Lükseolan merakınız bütçenizi sarsmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Fazlaca yoğun ama huzurlu, her anlamda doyurucu bir iş ortamınız vardı.Yediğiniz bir dost darbesi işinizi allak bullak etti. Bütün değerlerinizle yeniden tartıştınız.Ama bunun etkisinden artık kurtuldunuz. Bugünlerde ikinci bir işiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2014)
İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren aşk hayatınız hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız verimli çalışmalar ve yeni fikirlerinizle dikkat çekmeye başladınız. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Dardasınız ama sizi yakın bir yerde sevinç bekliyor. Bütün borçlarınızı ödeyip birkaç sıfır öne geçeceksiniz gibi. Aileden de desteğiniz artacak. İkinci işinizle daha da rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2014)
Size randevu verilen yerde hoş bir siluet bekliyor, geç kalmayın. Ufak tefek sağlık sorunlarınızı ciddiye alın ama, dün yaptığınız gibi abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142925 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed