Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2017)
Bazı kişiler üzerinizde baskı kurabilir ya da bazı işleri yapmanızın asıl nedeni olabilir. Bu duruma gerçekçi şekilde yaklaştığınızda buna izin verenin kendiniz olduğunu fark edebilirsiniz. Ağırlığınızı hissettirmenin zamanı geldi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ağustos 2017)
Koç burcu sakin bir gün geçiriyor. Gün içinde her türlü uzlaşmaya gidiyorsunuz. Akşam saatlerinde ani bir kararla dışarı çıkmak isteyebilirsiniz. Ani kararla çıkılan eğlenceler her zaman daha keyifli olmuştur zaten. Bir arkadaşınızla konuşmak istediğiniz bir konu vardı ama konuşamadınız. Arkadaşınız sizden önce davranıp bu konuyu açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2017)
Problemler dolaşarak sizi buluyor. Her ne kadar sorunlardan kaçmak isteseniz de kaçamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2017)
Tesadüflere inanmasanız bile bugün yaşayacağınız bir olay sizi bu konuda hayrete düşürebilir. Maddi alacaklarınızın peşine düşün ve durumunuzu karşı tarafa net olarak aktarın. Sağlık durumunuz gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2017)
Genel olarak iyimser ve dengeli olabileceğiniz zamanlar geçirmeye başlıyorsunuz. İş hayatının yoğun etkilerinden kurtulmak size yeni düşünceler üretebileceğiniz özgürlüğü getirmekte. Değişik planlar yapabilir ortak çalışmalarda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak başkalarının önerileri ile yapıcı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Esnek olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ağustos 2017)
İş yerinizdeki çekişme size göre değil, uzak durmalısınız. Ancak insanların haksız tutumlarına da isyan etmemek elde değil. Hakkınızı aramalısınız. İkna yeteneğiniz,güzel söz söyleme becerinizi kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ağustos 2017)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ağustos 2017)
Bugün mali bir sorun kapıda. İnsanlara cömert yönlerinizi gösterdiğiniz zaman, sizi olduğunuzdan fazla güçlü görebiliyorlar. Geçenlerde bu tür bir olay yaşadınız bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ağustos 2017)
Her ne kadar kontrollü bir kişi olsanız bile bugün duygusal açıdan ani reaksiyonlara çok daha açıksınız. Yapmanız gereken işler sizi pek rahat bırakmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143935 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed