Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Bugünden itibaren ikili ilişkilerinizdeki sorunlar azalmaya başlıyor. İlgi alanınız ortak kaynak veya normal gelişimde devam eden konularda ortak para kullanımı konularına kayıyor. Gizli ilişkilere eğilim artabilir.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (28 Temmuz 2014)
Bugünlerde hayalciliğiniz üzerinizde. Bugün sık sık hayallere dalacak ve yapmanız gereken işleri unutacaksınız. Bugün özellikle dinlenmeye ve evde vakit geçirmeye çok ihtiyaç duyacaksınız. Ailenizden alacağınız bir haber bugün canınızı bir hayli sıkabilir. Bugün arkadaşlarınızla akşam saatlerinde bir araya gelebilir ve onlarla hoş zamanlar geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Duygusal açıdan birilerine güvenme ihtiyacınız baskın. İnsanlarla iletişim içinde olmayı seven fakat herkese dostum diyemeyen bir yapınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Evdeki ortam özellikle sabah saatlerinde zorunluluklar ve baskıcı tavırlar nedeniyle biraz sıkıntılı olabilir. Bu güzel bayram gününde sevdiklerinizle aranızda kırıcı ve uzun vadede unutulmayacak yaralar açmamaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Bugün eğlenceli ve orijinal fikirlerle dolusunuz. Yüksek enerjinizle bulunduğunuz ortamın havasını değiştireceksiniz. Ancak bu durum bazen kontrolünüzden çıkabilir. Riskli işlere girişebilir, konuşmalarınızda ölçüyü kaçırabilirsiniz. Aynı durum para konuları için de geçerli olacak. Fark etmeden bütçenizi aşacak harcamalarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (28 Temmuz 2014)
İş yaşantınızda sorunsuz bir gün sizi bekliyor. Bugün işlerinizi kolaylıkla halledebilecek ve kendinize vakit ayırabileceksiniz. Bugün iş yerinizden erken ayrılmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (28 Temmuz 2014)
Parasal konularda artık akıllandığınızı hissediyorsunuz. Daha önceden yaptığınız lüzumsuz harcamaları artık yapmıyorsunuz. Bu yüzde yeterince paranız var ve ihtiyaçlarınızı rahatlıkla alabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (28 Temmuz 2014)
Son günlerde kendinizi çok ihmal ettiniz ve kilo almaya başladınız. Biraz daha dikkatli olun ve formunuzu korumaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141980 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed