Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Eğer bazı konularda özür üretmeye ya da pembe yalanlar söylemeye meyilliyseniz, saklanan olayların veya detayların ortaya çıkma olasılığı yüksek. ‘’Ben seni eve bırakırım’’ dediğiniz sırada yanınıza gelen arkadaşınız, bırakın arabanız ehliyetiniz dahi olmadığını hatırlatırsa, gülerek beni hatırlayabilirsiniz bilginiz olsun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Bugün kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Bu mutluluğunuzun nedeni, geçmişte kalan bir iç hesaplaşmanızı artık tamimiyle bitirmenizden kaynaklanıyor olabilir. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu bütün yaşamınızı olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Kartınız Ölüm... Üzerinizdeki ciddi nazarların siz de farkındasınız. Özellikle de karşı cins sizi tamamen elde edemedikçe daha da çok hırslanıyor. Sizi kaybettiği için üzülenler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Çeşitli sürprizlere karşı temkinli ve hazırlıklı olun. Hata yaparsanız bunun sorumluluğu üstlenin. Bu nedenle yakın çevrenizi suçlamayın. Maddi sıkıntılarınızı aşacaksınız. Beğendiğinizi insana açılmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Haftanın ilk günü maddi konularla ilgili girişimleriniz göze çarpıyor. Para ihtiyacınızın arttığı bu dönem daha fazla çalışmanız gerekecek. Zira iş hayatından beklediğiniz parasal destekler öne çıkacak. Yeni düşünceler, anlaşmalar yolu ile nakit durumunuzu sağlam kılabilirsiniz. Yeteneklerinizi somutlaştırma konusunda iyi bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2015)
İş yaşamınızda oldukça dikkatli bir gün geçireceksiniz ve disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunmaktan çok elinizdeki işleri tamamlamayı tercih edeceksiniz. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. Çevrenizdeki gelişmeleri yakından takip edebileceksiniz ve amaçlarınızın bilincindesiniz. İşinizle ilgili bazı çalışmalarınızın sonuçlarını bugün alabilirsiniz. Her zamankinden çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve üzerinize aldığınız sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Kalbinizin kapısını biraz aralayın, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar sizi bekliyor. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Mesleğinizle ilgili verimli görüşmeler içindesiniz. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Maddi konularda oldukça başarılı girişimler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bu anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Yeni bazı kazançlar elde etme şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2015)
Bir konuda inatçı yaklaşımlarınız sonuçta sizin zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir. İletişimlerinizde esnek davranmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143283 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed