Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Belli konularda gerçekten ne istediğinizi ve hayallerinizi ortaya koymak isteyeceğiniz bir gün. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya sevdiğiniz kişilerle gelecek planları yapabilirsiniz. Zamanla ilgili problemlere neden olabilecek evrak işlerinizi dikkatle ele almalısınız. Geçmişte sizin yanınızda durmuş bir kişi için özel bir şey yapabilirsiniz. Romantik bir gün olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars ve Satürn arasındaki olumlu açı ve Güneş Neptün kavuşumu adım atacağımız işlerde son derece istekli ve hevesli olacağımızı, girişkenliğimizin artacağını gösteriyor. Ancak, bir o kadar da hayalci olabileceğimiz, yanıltıcı etkilere açık bir gündeyiz. Aslında zihnimiz hızlı çalışıyor, ama yanılgıya açık kararlarımız da olabilir, yanlış değerlendirmeler yapabiliriz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabiliriz. Değişken koşullar ve fikirler ön planda ve kadersel etkiler devreye giriyor. Dolayısıyla olumlu etkilerden maksimum faydalanabilmek için detaycı düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Bugün bir önceki günün yorgunluğunu üzerinizden atamaycak ve sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Duyduğunuz bir haber üzerine sinirlenecek ve karşınızdaki insanlara hakaret edeceksiniz. Duyduğunuz herşeye, kim söylerse söylesin inanmamaya çalışın. Aslında kuvvetli olan sezgilerinize güvenmeyi deneyin. Kendinizi sorgulayın ve gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizin üstüne gidin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Bugün insanlarla uyum sağlamayı kendinize ilke edindiniz. Bu tavırlarınız çevrenizden yoğun takdir alıyor. Övgülerden hoşnut görünüyorsunuz. Partneri olmayan yalnız Koçlar, karşınıza çıkan kişiyi iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü aradığınız kişiyi bulmuş olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Kuşkularınız ve güven duyma isteğiniz arasında kalabilirsiniz. Son günlerdeki gelişmeler canınızı sıkıyor. Onun davranışlarının değişkenlikler göstermesi sizin de farklı hisler içine girmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Hayatınıza hareket katan pek çok gelişme söz konusu. Sosyal ilişkilerin getirdiği canlılıkla güne hevesli başlıyorsunuz. Arkadaşlıklar ve yeni ilişkiler sizi motive edebilir. Başkalarının öncelikli olacağı faydalı konulara yönelmeniz için beklediğiniz destekleri bulacaksınız. Ortak çalışmalarda kişiliğinizi ortaya koymanız açısından olumlu şartlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2015)
İş yaşamınızda uzun vadeli projelere yöneleceğiniz ve gelişmeleri dikkatle takip edeceğiniz bir gündesiniz. Çalışmalarınızda daha çak sabit yaklaşımlar benimseyeceksiniz. Ufak bazı aksilikler yaşayabilirsiniz ancak genel olarak olumlu adımlar atmak için uygun bir gündesiniz. Bazı gerçekçi kaygılar duyabilirsiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Girişimlerinizi biraz daha ertelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Kalbinizin kapısını biraz aralayın, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar sizi bekliyor. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Mesleğinizle ilgili verimli görüşmeler içindesiniz. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor. Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız. Bugün beklenmedik sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2015)
İhtiyatlı davranacaksınız ve uzun süreli planlar yapabilirsiniz. Maddi konularla ilgileneceksiniz ve bu anlamda girişimlerde bulunabilirsiniz. Beklediğiniz bir paraya ilişkin haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143389 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed