Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Beklenmedik olaylar planları bozuyor gibi görünse de, amaçlarınızın daha kısa sürede gerçekleşmesinde rol oynayabilir. Detaylara odaklanmanız durumunda problemleri engelleme veya çalışmalarınızın sonuçlarını alma şansı bulabilirsiniz. Aksi takdirde, sorunlar yaşanabilir. Daha az konuşup daha çok aktiviteye geçme zamanı. Olumlu değişikliklere konsantre olun.
   (5.00/5 Puan / 3 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (31 Temmuz 2014)
Bugün günlük rutin işlerinizin arasında bir arkadaşınızın hukuki bazı sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir başkasının yanlışlığını düzeltmek size ters gelse de, arada arkadaşlık bağı olduğu için prensiplerinizden taviz vereceksiniz. Sevgilinizin ailesinin kaprisleri de bu sıkıntılı ruh halinizin üzerine tuz biber ekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Maddi açıdan problemleriniz oldukça azaldı. Aşk hayatınızda bir eski mutlu günlere dönüş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Gün boyunca hareketli temponuz nedeniyle hayatı paylaştığınız kişilere yeterli vakit ayıramayabilirsiniz. Her ne kadar büyük bir kapris ve gerginlik beklenmese de akşam saatlerini bu açığı kapatmaya ayırıp kendinizi affettirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (31 Temmuz 2014)
İşe ve çalışma konularına odaklı olacağınız bir gündesiniz. Hizmet ve çalışma isteğinizin yüksekliği sizi yormuş olabilir. Sağlığınızı göz ardı etme eğilimindesiniz. Her ne kadar fiziksel açıdan kedinize güvenseniz de tekrarlayan şikayetleriniz için kontrole gitmelisiniz. Hem iş hem de yakın ilişkilerinizde daha anlayışlı olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (31 Temmuz 2014)
İş yaşamınızda daha çok geleceğe yönelik çalışmalar yapacağınız ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Çalışma temponuzda da bir artış belirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (31 Temmuz 2014)
İlişkinizin sağlığı açısından, geleneksel öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda yarar var. Sevgilinizin size bağlılığı, hayatınızı keyifli hale sokmaya devam edecek. Kariyerinizle ilgili önümüzdeki günlerde fırsatlarınız olabilir. Değerlendirebilmek için dikkatinizi toplamaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (31 Temmuz 2014)
Maddi olarak kendinizi bugün çok güçlü hissedeceksiniz ve bu durum sizde bir harcama eğilimi yaratacak. Bu konuda kontrolü elden bırakmamalı ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (31 Temmuz 2014)
Uzakta olan bir yakınınızdan beklediğiniz haberin gecikmesi yüzünden duygusal yönden kırılgan bir ruh hali içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142007 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed