Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Bugün sosyal hayatınızın biraz hareketli geçmesi olasıdır. Bulunacağınız ortamlarda eğlenmeye çalışmalı ve tatsızlıklardan uzak kalmalısınız. Bugün size yaklaşan insanların hepsi iyi niyetli olmayabilirler. Eğer yalnız bir kişiyseniz karşıcinsten değişik ve çekici birisi ile tanışmanız ya da zaten tanıdığınız fakat aranızda fazla yakınlık olmayan böyle birisi ile yakınlaşmanız olasıdır. Eğer siz evli biriyseniz eşinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. Birlikte bir hayalinizi de gerçekleştirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Kırılgan yapınız sizi kolay hedef haline getiriyor. Kurtların arasındaki kuzu gibi kalmışsınız. Sizi kasıtlı sözlerle ezmek isteyenlere karşı sert tavır koymalı, hakkınızı korumalısınız. Bugün iyimserliğiniz üzerinizde. Olayları olumlu gözle görüyor, çevrenize de pozitif enerji yayıyorsunuz. Bu akşam bir arkadaşınız sizi yemeğe çıkarmak isteyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Uygulamak istediğiniz planlarınız için tam günündesiniz. Parasal sıkıntılarınızı böylece hafifleteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2017)
İçinde bulunduğunuz ortam neresi olursa olsun, oradan uzaklaşma ve bambaşka diyarlara doğru yola çıkma isteğinizin yoğun olacağı bir gün. Heyecan arayışının dozunu kaçırmadığınız sürece sorun yok ama hiç tanımadığınız insanlara karşı tedbirli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Geleceğe yönelik düşünceleriniz canlanıyor. Her açıdan başkalarından destek görerek kararlı bir tutum içinde olabilirsiniz. Gruplar ve arkadaşlıklar sizi hevesli kılacak çalışmalar içine çekecektir. İlişkiler ya da anlaşmalar ise daha akıcı biçimde ilerleyebilir. Ortak hareket etmeniz gereken bu alanda başkalarından destek görmeniz söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Daha iyi bir işte gözünüz var ama şimdilik mümkün gözükmüyor. Yine de umudunuzu kaybetmeyin. Sabah verimsiz geçebilir, öğleden sonra açılacaksınız.İş arkadaşlarınızdan biriyle ilgili küçük bir kutlama olabilir. Kutlamaya mutlaka katılın, moralinize ve ilişkilerinize iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Kalbiniz boşsa karşınıza biri çıkacak. Onunla ilgilenebilirsiniz. Bu ilişkinin evliliğe gidebilirlik potansiyelini görmeye çalışırsanız, hayatınızın insanı karşınızda duruyor olabilir. İşinizde artan sorumluluklarla nasıl başedebileceğinizi bilememe gibi sıkıntı ve endişeleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Para sizin için olunca harcanacak bir şey. Olmayınca problem etmiyorsunuz ama bu aralar bazı ihtiyaçlarınızı karşılamak zorunlu hale geldi. Yeterince birikiminiz olmadığı için zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Bazı konularda çok iyimser bazı konularda kötümsersiniz. İki duyguyu da zaman zaman abarttığınızı fark etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144411 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed