Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2015)
Alışılmadık gelişmeler, yeni yapılan değişikliklere ek, yepyeni değişiklikler veya tuhaf durumlar söz konusu olabilir (işe yakın olduğunuz için arabanızı sattıysanız, 12km. uzaklıktaki yeni görev hiç hoşunuza gitmeyecektir!). Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün itibariyle belirsizlikler, kararsızlıklar ya da yavaş ilerleyen işler nedeniyle biraz sıkılabiliriz. Bugün Mars Boğa burcuna geçiyor. Boğaya geçen Mars hayattan fiziksel arzularımızı arttırırken, kendimizi daha güvende hissetmek istememize de neden olabilir. Yavaş ilerlediğinde anlmlı olacak işlerle ilgilenmek için uygun dönemde olacağız, ama hız arıyorsak, hata yapmaya açığız, unutmayın! 12 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak olan Mars nedeniyle, bu tarihe kadar ülkemiz açısından (özellikle yönetici pozisyondaki kişiler veya tarım ya da toprakla ilgili konular düşünüldüğünde)da zorlayıcı olaylar gündeme gelebilir. Boğa burları hayatlarına çeki düzen verme veya imajlarını yenileme fırsatı bulabilirler bu süreçte. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Nisan 2015)
Bilinçaltınızın olumlu etkilenip huzur bulabileceğiniz bir gün. Kalabalıktan rahatsız olabilir sessiz ortamlarda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bugün ne kadar düzenli ve organize davranırsanız o kadar kazançlı çıkarsınız. Bugün, düşüncelerinizi organize edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2015)
AŞK: Yeni ayla birlikte ruhsaldeğişimleriniz baş gösterebilir.Sizde zaten böyle istiyordunuz.Sevdiğiniz kişi ile aranızdan susızmıyor. Çok daha doğru kararlaraldığınızdan emin olacaksınız.PARA: Çalışma yaşamınızda birtakım aksaklıklarla karşılaşmanız işpotansiyelinizin düşmesine sebep olacak. Maddigelirinizden kesintiler olmasına gücenebilirsiniz.SAĞLIK: Kafanıza çok fazla takmadığınız süreçiçersinde sağlığınızda pek sorun görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2015)
Sezgileriniz son derece güçlenecek. Bu sayede karşınızdaki kişilerin ruh hallerini anlayabileceksiniz. Parasal konulardaki dengesizlik her ne kadar canınızı sıkıyor olsa da bunun geçici olduğunu sakın unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2015)
Günün ilk saatleri işe dair ufak aksilikler ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Neyse ki bu sıkıcı durumdan öğle saatleri kurtulacaksınız. İlerleyen saatlerle birlikte ise öncelikleriniz değişebilir. Zamanınızı işe dair uğraşlarla veya arkadaşlarınızla sohbet ederek geçirmek yerine evinizde yalnız kalıp dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Nisan 2015)
Çalışmalarınızda yakın çevrenizden ihtiyaç duyduğunuz desteği görebileceğiniz bir gün. Pozitif yaklaşımlarınız yeni işlerinizi halletmenizde önemli rol oynuyor. Yazılı ve sözlü iletişimde başarılı olabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2015)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Nisan 2015)
Bugün parasal konularda olumlu haberler alabilir aynı zamanda kişisel gelirinizi arttırıcı faaliyetlerde başarı sağlayabilirsiniz. Alışveriş için uygun bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Nisan 2015)
Bugün kendinizi huzursuz hissederek yılgınlık duygusuna kapılabilirsiniz. Gelişmeleri fazlasıyla sorgulamamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143507 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed