Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2016)
İmajınızı güçlendiren, sosyal ilişkilerinizdeki başarınızın görülmesini sağlayan olaylarla herkesi etkileyebilirsiniz. Kariyerinizde veya iş hayatınızda size faydası olacak kişilerle bir araya gelebileceğiniz günlerdesiniz. Belirsizlikler veya kararsızlıklar olabilir. Tartışmalardan uzak durun. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar yavaş hareket edebiliriz veya ne yöne gideceğimize karar vermekte zorlanabiliriz. Kararsızlıklar ya da isteksizlik ön planda olabilir. Öğle saatlerinden itibaren ise, aktif ve enerjik bir gün de olacağız. Gün içerisinde ekip çalışmaları veya grup aktiviteleri yerine yalnız başımıza hareket etmeyi seçmemiz daha faydalı olabilir. Dün uzun uzun yazdığımız özel ilişkilerimizi veya önemli işlerimizi veya görüşmelerimizi destekleyen etkiler de devam ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir gün. Ay ın konumu bilinçaltınızı duyarlı kılıyor. Bugün kişisel girişimlerinizde cesaretli olabilir fakat harekete geçme konusunda duraksayabilirsiniz. Heyecanlı yapınız sevgi ve yaratıcılık gerektiren konularda yenilik yapma isteği içine girmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2016)
İş hayatınızda ciddi atılımlar yapabilirsiniz. Risk almayı seviyorsunuz ancak karar verirken dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Duygularınız yoğunlaştığı zaman motivasyon dengeniz bozuluyor. Bugün sevdiğiniz kişinin davranışlarını sorgulayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara göre farklı düşünceler içindesiniz. Maddi beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Bu durumu atlatmanız için tasarrufa yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Haftanın ilk gününe biraz gergin ve huzursuz başladınız. Ortaklaşa para konular, iyi yönetilmesi gereken gelişmelerle ilgilenmeniz gerekecek. Başkalarının parasal sorumlulukları önemli yenilenmeleri beraberinde getirebilir. Ancak daha kısıtlı olacak destekler karşısında ikinci bir planınız olmalı. Miras ya da geçmişten gelen parasal paylaşımlar yeniden gündeme taşınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Bugün çevresel faktörlerin lehinize işlediğini gözleyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizin güçlenebileceği ve ziyaret trafiğinizin artabileceği gözleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Parasal konular ön plana gelmekte. Son günlerde başlattığınız yenilikleri daha somut hale getirebilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirme zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2016)
Hayallerinizin gerçekleşmesi için bir kapı aralanabilir. Önemli bir görüşmede imkansıza yakın bir projenizle ilgili olarak umutlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144109 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed