Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (3 Eylül 2014)
Problem çözme konusunda pratik olmanız ve olayları basit şekilde ele almanız sizi saf biri(işe yarar anlamdaJ ) gibi gösterebilir. Ortaklık veya iş birliği gerektiren işlerin ya da ikili ilişkilerin gündemde olacağı günlerdesiniz. Bazı ilişkilerdeki sorunları çözme olasılığı doğabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (3 Eylül 2014)
Bugün genel anlamda huzurlu, keyifli ve mütevazı bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde rutin işlerinizle ilgileneceksiniz ve akşama sevgilinizle buluşup eğleneceksiniz. Hafta sonunun yaklaşmış olması da sizi ayrı bir motive ediyor. Bir süredir görmediğiniz bir dostunuz sizi arayıp çok önemli bilgiler verecek. Ona zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (3 Eylül 2014)
Yeni atılım dönemindesiniz. Aşk ilişkileriniz son derece mükemmel giderken işinizde de yıldızınız parlıyor. Ancak fazla alıngan davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (3 Eylül 2014)
İşyerinde söz sahibi ve etkili bir kişilik sizin azminizi ve kararlı tavrınızı destekleyecek. Mutlaka elde etmek istediğiniz şeyler varsa bunu geri planda kalarak yapamazsınız. Farklı olan yaratıcı taraflarınızı öne çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (3 Eylül 2014)
Keşif ve macera arzunuz kuvvetleniyor. Sizi kısıtlayan durumlardan uzaklaşma gayretinde olabilirsiniz. Yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak açısından talihli bir gününüzdesiniz. Akademik çalışmalarınız açısından olumlu gelişmeler gözüküyor. Araştırmalarınızda ilerleme sağlamanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (3 Eylül 2014)
Çalışmalarınızda sabırsız ve telaşlı davranmaktan vazgeçmelisiniz. İşinizle ilgili ilginç bir teklif alabilirsiniz. Aklınız bir süre bu teklif nedeniyle karışabilir. Hayatınızı şekillendirecek bu teklifi iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (3 Eylül 2014)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (3 Eylül 2014)
Bugün parasal konularda bazı dostlarınızdan destek görebileceksiniz. Kendinizi aileniz sayesinde rahatlamış hissedebilir ve başarıya ulaşabilirsiniz. Bütçenizde açık vermemeye gayret gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (3 Eylül 2014)
Bugün yapabileceğiniz yenilikler ya da alacağınız girişim kararlarından daha önlemci olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142388 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed