Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (30 Ağustos 2014)
Küçük şeylere takılmak veya sinirlenmek genel manzaranın kaçması anlamına gelebilir. Dolayısıyla, vizyonunuzu kaybetmemeli ve esnekliğinizi korumalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (30 Ağustos 2014)
Bugün özellikle duygusal konularda zaman zaman zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde istikrarsız gelişmeler olabilir ve bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Fakat bunları ailenizin desteğiyle çözümleyebilirsiniz. İletişim ilgili konularda bir hareketlenme yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (30 Ağustos 2014)
Kartınız Anahtar... Bugün sezgileriniz çok güçlü. Yeni yatırımlar yapmakta kararlısınız. Tahmin ettikleriniz ters olabilir. Hanenizle ilgili birtakım sorunları aşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (30 Ağustos 2014)
Bugün bir tatil gününe yakışmayacak şekilde bir huzursuzluğunuz söz konusu. Akşama doğru bu konuda daha şanslı olacaksınız ancak gün içinde mutlaka yoğun tempoya kısa da olsa biraz mola verip kendinizi dinlemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (30 Ağustos 2014)
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (30 Ağustos 2014)
Bugün kendinizi dikkat gerektiren işleriniz için enerjik hissetmelisiniz, rutin işlerinizde hız kazanabilirsiniz. Çıkmak istediğiniz iş seyahatlerinde de kazançlı çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (30 Ağustos 2014)
Yaşadığınız duygusal bunalımdan hiç ummadığınız kadar çabuk kurtulacaksınız. Ortak iş yaptığınız bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O, bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Daha ilgili, daha anlamaya yönelik bir yaklaşım sorunları çözecek. Gereksiz masraflarla tasarrufunuzu eritmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (30 Ağustos 2014)
Bugün paranız için çok çalışarak maddi kazanç elde edebileceksiniz. Kendinizi ruhsal bakımdan güçlü hissetmeniz paranıza da olumlu yansıyabilir. Parasal açıdan şanslı bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (30 Ağustos 2014)
Çok rahat olmadığınız ve özellikle ilişkilerde çatışmalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bununla birlikte yapıcı davranışlar ödülsüz kalmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142361 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed