Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Bugün yıldızların üzerinizdeki olumsuz etkileri nedeniyle sinirli bir yapıya sahip olabilirsiniz. Duygularınız sizi sürüklemesine izin vermemeli, öfkeye kapılmaktan, özellikle de sizden üst konumlardaki kişilere karşı çıkmaktan kaçınmalısınız. Sözlerinize çok dikkat etmelisiniz. Hiçbir alanda ve ne kadar hafif olursa olsun insanları kınamamalı ya da eleştirmemelisiniz. Yoksa büyük tartışmalara girip, kendinizi içinden çıkılmayacak bazı konumlara sokabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Bugün çok karamsar olacağınız bir gündesiniz ve bazı gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bugün yeni şans kapıları açılma üzere sizin için. Bugün bazı olumlu haberler alarak çok sevineceksiniz. Biraz sabırlı olmalısınız, umut bağladığınız birçok şey yakında sizin için gerçekleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
AŞK: Sevgilinizle aranızdakisorunları yok ettiğinize göremutluluğun tadını çıkarmanızdasakınca yok. Genel anlamdanegatif bir yapıya sahip olsanız dabugünlerde oldukça pozitifsiniz.İŞ: Karşılaştığınız kişilere ilketapta iyi izlenim bırakıyorsunuz. Ancak sonradanani tavırlarınızla insanları kaçırıyorsunuz. Buani hareketlerden uzak durmalısınız.SAĞLIK: Sezgileriniz çok güçlü. Gelecektebaşınıza gelecekleri az çok kestirebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Evde yapılacak işler ve bağımsız hareket edememe nedeniyle ufak tefek gerginlikler yaşanması söz konusu olabilir. Yalnız yaşamıyorsanız her zaman bireysel hareket etme şansınız da olmayabilir. En azından paylaşacak birileri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Gün ortasına kadar sizi sıkıştıran ve zorlayan şartlar sürecek. Elinizdeki işlere odaklanmak, fazladan fedakarlık yapmak gerekebilir. Daha sonra Ay burcunuzda gezinmeye başlıyor. Tüm planlarınızı hayata geçirmek, istediğiniz yenilenmeleri yaşamak kolaylaşıyor. Kendinizi ortaya koyabileceğiniz kişisel başlangıçlar açısından uygun bir zemin yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Bugün üretebileceğiniz pratik fikirleri uygulamanız halinde,başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkün olabilir. Ancak kişisel sorunlar yüzünden başka işlere yönelerek veya karamsarlığa kapılarak işlerinizi aksatmanızda söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor. Cömertliğinizle kolay dost ediniyorsunuz, ama kolay da suiistimal ediliyorsunuz. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Zihinsel faaliyetlerinizi yanlış yönde kullanıyorsunuz ve değişik alanlara taşımakta zorlanıyorsunuz. Yaratıcılığınızı biraz daha zorlamalısınız aksi takdirde değişik sorunlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed