Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Bugünlerde hayatınızda nelerin değişmesini veya nelerin olmasını istediğinizi listelemeye başlasanız iyi olur. Çok yakın zamanda istekleriniz gerçek olabilir. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Sıradan bir Çarşamba günü değil sizin için. Bugün kendinizi zinde hissedeceğiniz, hareketli bir gün olacak. Gün içerisinde arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilir, sportif faaliyetlere yönelebilirsiniz. Eski dostlarınızı görmek isteyebilir hatta bazı eski dostlarınız ile görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Onlarla geçmiş günler ve anılarınız hakkında biraz konuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2014)
AŞK: Bugün duygu trafiği yaşıyarak çevrenizi ve kendinizi huzursuz edebilirsiniz.Duygularınızı kontrol altında tutmalısınız. Evli olanlar bugün yoğun bir sevgi görerek oldukça şımaracaklar. PARA: İşlerinizin ertelenmesi nedeniyle psikolojik sorunlarınız artabilir. İşinizi ihmal etmemelisiniz. Geçmişe göre daha tutumlusunuz. SAĞLIK: Uzun yürüyüşler ayak bölgenizde bileklerinizle ilgili şişlikler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Sevgilinizin iş hayatındaki problemlerinin yarattığı stres nedeniyle değişebileceğinden korkuyorsunuz. Bu kuşkunuz boşuna. Karşınıza çıkacak ilginç iş teklifleri değerlendirmek için sezgilerinize güvenin. Daha önceden bu konularda tecrübesi olan dostlarınızdan da yardım alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2014)
İş hayatının getirdiği sorumluluklar takım çalışmalarında devam ediyor. Ancak daha özgür ve kişisel açıdan rahat edebileceğiniz olanaklar bulacaksınız. Yeni paylaşımlar size ortak bir payda getirecektir. Sosyal çevrede aldığınız sorumluluklarda ise daha fazla disiplin ihtiyacı doğmakta. Geleceğe dönük ümitlerinizde kararlı adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Özellikle haftanın son günlerine doğru yaşayacağınız gerginliklerin geçici olduğunu bilmelisiniz. Bu durumdan da böylece karlı çıkmış olacaksınız. Siz de işe karşı tutumunuz ve çalışkanlığınızla bunu fazlasıyla yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Parasal bakımdan önümüzdeki günlerde daha rahat yaşayacaksınız. Beklenmedik bir masraf hafta sonuna doğru birden karşınıza çıkabilir. Fakat dikkatli ve ölçülü olduğunuz sürece bu ani harcamanız sizin için büyük bir sorun teşkil etmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Aralık 2014)
Çevrenizin sizi yıldırma çabalarına pek kulak asmayın. Sahip olduğunuz girişimci ruhunuz sizin için bir lütuftur, değerini bilmeye ve yerinde kullanmaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143085 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed