Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Bazı uygulama veya planlarınız ilerlemiyorsa ya da bozguna uğradıysa, sıkıntıya gerek yok! Hemen önünüze bakın ve yeni planlara yer açın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Bugün duygusal hayatınızı değiştirecek gelişmeler içinde olabilirsiniz. Çevrenizin kimi konularda büyük baskıları var. Hayat biçiminizin eleştirilmesi sizi üzebilir. Elinizdeki imkanları iyi ve akılcı kullanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ama bugün kimse sizi incitemeyecek. Alış veriş etmek için uygun bir ruh hali içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Aşık olduğunuz yüzünüze yansıyor. En sevdiğiniz kişilerle birlikte olmanın keyfini sürüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Yeni ay aile ve ev yaşamınızı ilgilendiren yaşam alanınızda gerçekleşiyor. Ev ya da iş değişikliği, tadilat, gayrimenkul konulu girişimler, aileyi ilgilendiren, eskiye dayalı sorunların çözümü için adım atılması gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Maddi konularda daha fazla istikrar arayışı içindesiniz. Kararlı adımlar atabilir, bütçenizi en doğru biçimde kullanabilirsiniz. Ancak beklediğiniz parasal desteklerde umduğunuzu elde etmekte zorluklar olabilir. Daha sıkı çalışmak, somut iller üretmek yolu ile kazançlarda artışlar olabilir. Çalışma kapasitenizi destekleyen imkanları değerlendirmek kolay olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Ani ancak son derece olumlu düşünceler geliştirebilirsiniz. Sıra dışı işlerle ilgilenebilirsiniz. İlginç ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır. İş ortamınızda birlikte çalıştığınız insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte masraflar yapma şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ocak 2015)
Yeni konular yada insanlar ilginizi çekebilir ve sizin için ilginç olabilecek olaylar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143271 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed