Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Sizi mutlu edecek veya hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. İstediğiniz standartta yaşayabilmek için gayret gösterme zamanı. İstikrarınız ve kendini adamışlığınız tüm baskıların üzerine çıkabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (1 Ağustos 2014)
Önceki günün yorgunluğunu ve sıkıntısını üzerinizde taşıyacağınız bugünlerde genel olarak huzurlu olacaksınız. Gün içinde bazı konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler karşısında soğuk kanlılığınızı yitirmemeli ve kararlı olmalısınız. Akşam saatlerinde uzaktaki akrabalarınızda haber alabilirsiniz. İş hayatınızda gözle görülen bir iyileşme var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Boş hayallerle kendinize zarar veriyorsunuz. Gerçek şansınızı yakalamanız için geç kalmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Ailevi konularda daha kalıcı çözümlere ulaşmak için belki de bazı dinamiklerin, ikili ilişki yapısının kökten değişmesi gerekiyordur. Bugün bu tip konuları karşılıklı anlayış içinde çözme şansınız her zamankinden fazla olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (1 Ağustos 2014)
İşe ve çalışma konularına odaklı olacağınız bir gündesiniz. Hizmet ve çalışma isteğinizin yüksekliği sizi yormuş olabilir. Sağlığınızı göz ardı etme eğilimindesiniz. Her ne kadar fiziksel açıdan kedinize güvenseniz de tekrarlayan şikayetleriniz için kontrole gitmelisiniz. Hem iş hem de yakın ilişkilerinizde daha anlayışlı olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (1 Ağustos 2014)
İş hayatınızda yeni konulara ve yeni fırsatlara açık olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızın da yardımıyla iş yerinizde kısa bir sürede çok iyi yerlere geleceksiniz. Bunu hakkettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (1 Ağustos 2014)
Biriken borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsunuz ve bu yüzden çok istediğiniz bir şeyi satın alamayacaksınız. Keşke zamanında biraz para biriktirmiş olsaydınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (1 Ağustos 2014)
Bugünlerde bir yakınınızın doğum günü için bir hediye bakmak zorunda kalabilirsiniz. Para ayırmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142012 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed