Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (27 Ağustos 2014)
İnsanlar getirdiğiniz önerilere veya tavsiyelere yorum yapma konusunda ketum olabilirler. Bu durumu kişisel algılamamayı başarabilirseniz tartışmaların önüne geçebilirsiniz. Aksi takdirde gerilim yaşanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (27 Ağustos 2014)
Yalnız kalıp yaratıcı çalışmalarla ilgilenmek ve başınızı dinlemek isteyebilirsiniz. Kişisel zevklerinize öncelik vermeniz büyük keyif verebilir ve yaratıcılığınızı güçlendirebilir. Girişimci olmaktan çok planlama aşamasında kalmayı tercih edebilirsiniz. Kendinize güven duymanız, faydası dokunacak kişilerden fikir almanıza engel olmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (27 Ağustos 2014)
Gücünüzü çevrenizle birleştirdiğiniz zaman mükemmel bir insan oluyorsunuz. Ancak bazen duygusallığınız ağır basıyor ve hemen sahiplenmek istiyorsunuz. Bu kadar yoğun sevgiyle karşınızdaki kişiyi ürkütebilirsiniz. Onu fazla sorgulamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (27 Ağustos 2014)
Günün erken saatlerinde iş ortamınızdaki, hareketlilik biraz yorucu gelebilir. Çok fazla konuyla ve detayla aynı anda ilgilenmeniz gerekiyorsa bunu mutlaka bir öncelik sırasına dizin. Yoksa hiç birine odaklanamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (27 Ağustos 2014)
Hizmet ve organizasyon alanlarındaki projelerinizi hayata geçirmek açısından son derece uygun bir gündesiniz. Özellikle detayların önemli olduğu çalışmalarınızda daha başarılı olabilirsiniz. Ancak bu çalışma temposu içinde sağlıkla ilgili ihmaller meydana gelebilir. Doktor randevularınızı ertelememeye özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (27 Ağustos 2014)
Ãœzerinize düşeni yapıyorsunuz. Ama sizden daha dazla çaba bekleniyor. Diğer arkadaşlarınızın gerisinde kalıyorsunuz. Şimdilik önemsemeseniz de kariyeriniz için oldukça yanlış bir tutum içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (27 Ağustos 2014)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (27 Ağustos 2014)
Elinize geçen parayı birden harcamanız muhtemel. İçinizde büyük bir alışveriş arzunuz var. Büyük bir ihtimalle ölçüyü kaçıracak, sonrasında her zaman ki gibi pişmanlık duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (27 Ağustos 2014)
Yakınlarınıza ilgisizliğinizden dolayı onlarla karşılaştığınızda olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Onlara duymak istediklerini söyleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142326 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed