Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Az rastlanır ama dikkate değer davet veya teklifler söz konusu olabilir(üç gün içinde). Bağlayıcı sözler vermeniz veya bazı imzalar atmanız gerekiyorsa, bugünlerde atılacak adımların uzun süreli olacağını unutmamanız gerekiyor. Sevgi temalı ilişkileriniz açsından beklenmedik gelişmeler açık, keyifli aktivitelerin söz konusu olabileceği üç gün.
   (3.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Bugün sizin için sürprizlere dolu , hareketli bir gün olacak. Bugün ani bir kararla bütün işlerinizi bırakıp kendinizi başka aktivitelere yönlendirmek zorunda kalabilirsiniz. Ailenize karşı olumsuz tavırlar sergiliyorsunuz ve bugün onlardan bir tepki alabilirsiniz. Sakin olup olayları yatıştırmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Hem radikal hem de duygusal olmaya çalışıyorsunuz. Ama bu durumu idare edecek güce sahip değilsiniz. Duygusal yönünüz ağır bastığı için hata yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Gün ortası eşiniz ya da partner konumundaki bir kişinin sizin için yapacağı bir jest her şeyi akıcı hale getirecek. Görüşlerinizi bildirmeye teşvik edenlere karşı suskun durmayın. Doğru iletişim pek çok açıdan kazanç sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Gün içinde mezunlar derneği veya meslek birliği gibi kuruluşların etkinliklerine katılabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda geleceğinizle ilgili yeni seçenekler ortaya çıkabilir. Ancak bu yeni durumları hayata geçirmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Daha sabırlı olmalısınız. İşe dair kazançlar konusunda hareketlilik gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Bugün iş yerinizde iş arkadaşlarınızdan biriyle çok uyumlu çalışacak ve yapmanız gereken işleri kısa sürede halledebileceksiniz. Zihniniz aktif bir biçimde çalışıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2014)
İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren aşk hayatınız hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız verimli çalışmalar ve yeni fikirlerinizle dikkat çekmeye başladınız. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Elinizdeki parayla yetinebilmeniz sizi yakında ciddi sıkıntılara sokabilir. Biraz daha hırslı davranmalısınız. Paraya herkes gibi sizin de çok ihtiyacınız var, bunu artık kabullenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Kasım 2014)
Bugün karmaşık duygular içine gireceksiniz ve işin içinden çıkmak için bir arkadaşınıza danışacaksınız. İçinizdeki sesinizi dinlemeniz sizin için en iyisi olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142957 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed