Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (29 Ağustos 2014)
İlişkilerde veya iş birliklerinizde daha ısrarcı veya inatçı olmak yerine daha düşünceli ve anlayışlı olmaya çalışmanız tartışmalı ortamların üstesinden gelmenizde size yardımcı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (29 Ağustos 2014)
Çok karamsar bir gündesiniz. Oysa hayatınızdaki gelişmeler istediğiniz gibi olmakta ve çevrenizdeki insanlar size yardımcı oluyor. Mutsuzluğu bir kenara atıp işinize dört elle sarılmalısınız. İyi bir konumdasınız ve yaptıklarınızla göz dolduruyorsunuz. Bugün bu konuyla ilgili sevindirici haberler almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (29 Ağustos 2014)
Birlikte yaşadığınız insanların isteklerini ve arzularını yerine getirmek için çok çaba harcıyorsunuz. Düşünceli ve nazik bir konumdasınız. Bugün yeni tanışacağınız insanlarda hayranlık uyandıracaksınız. Onlara son derece şefkatle yaklaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (29 Ağustos 2014)
Fiziksel sağlığınıza özen göstermeniz gereken günlerdesiniz. Belirsiz şikayetleriniz ve de genel bir halsizlik hali söz konusu ise bir uzmandan tavsiyeler almak, rutin kontrollerinizi ihmal etmemek size fayda sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (29 Ağustos 2014)
Yakın ilişkiler ve anlaşmalar için yeni bir süreç başlayabilir. Bu süreç sayesinde tam olarak ilerlemeyen ilişkileri bitirmek ve sağlam ilişkileri ise güçlendirmek mümkün olacak. Anlaşmalara ve sözleşmelere dair işlerinizi bir an önce halletmeye bakın. Çevrenizdekilerle uzlaşı ve denge içinde olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (29 Ağustos 2014)
Bugün işleriniz pek yoğun olmayacak. Kendinize ve sevdiğinize bol bol zaman ayırabilecek, hatta işten erken çıkma fırsatı bulup, uzun zamandır ihmal ettiğiniz bazı işleri halletme imkanı bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (29 Ağustos 2014)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (29 Ağustos 2014)
Bir yığın borcunuz var ve siz bu borçları ödememek konusunda oldukça rahat davranıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etmiyor fakat harcamalardan kaçınmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (29 Ağustos 2014)
Bugün uzun zamandır borcunuzu ödemediğiniz bir arkadaşınızla görüşeceksiniz. Sizden bu borcu ödemenizi talep edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142344 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed