Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (16 Eylül 2014)
Bazı ilişkilerinizin fabrika ayarlarının yapılması gerekiyor olabilir. Dolayısıyla, bazı konularda rahatsızlıklarını dile getiren kişilere tepki verirken daha dikkatli olmalı ve kelimeleri seçerek kullanmalısınız.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (16 Eylül 2014)
Bugün güne oldukça neşeli başlayacaksınız. İçinizde yoğun bir enerji hissedeceksiniz. Bu enerjiyi dışa vurmak isteyeceksiniz. Gün içerisinde arkadaşlarınızla olmak onlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizden biriyle bugün bol bol konuşma fırsatı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (16 Eylül 2014)
Öğrenme ihtiyacınızın yüksek olduğu bir gün. Bildiğiniz konuları daha da pekiştirmek isteyebilirsiniz.İhtiyacınız olan araştırma ve inceleme yönlerinize, yeni bir heyecan katabilirsiniz.Çevrenizdeki gelişen olaylara doğru bir yaklaşımla eleştiri getiriyorsunuz. Onların savunma şekli canınızı sıkılmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (16 Eylül 2014)
Eşinizin bazı sözleri bugünlerde sizde derin kırgınlıklara sebep olabilir. Aynı şekliyle karşılık vermek işleri yoluna sokmayacaktır. Bu nedenle ona hatasını telafi etmesi için biraz zaman tanıyın. Duymazdan gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (16 Eylül 2014)
Anlaşma ve sözleşmelere dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle öğleden sonra gecikmeler ve ertelenmeler olabilir. Bu yüzden sabah saatleri önemli işlerinizi halletmeye bakın. Ticari alanlardaki girişimlerinize dair haberler alabilirsiniz. Yazışmalar ve evrak işlerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (16 Eylül 2014)
İşinizle ilgili ufak tefek problemler konsantrasyonunuzu etkileyecek. İş arkadaşlarınızdan birinin yokluğu iş yükünüzü bir hayli arttıracak. Fazla yorulmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (16 Eylül 2014)
Birçok alanda şanslı olduğunuz bir gün. Sevgilinizle aranızdaki gerginlikleri yumuşatmaya ve anlaşmazlıkları tatlıya bağlamaya çalışın. Mesleki yeteneklerinizin, bireysel yaratıcılığınızın ve girişimci yanınızın günlük yaşantınızda daha fazla fonksiyonel olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (16 Eylül 2014)
Parasal konularda başkalarının yardımına ihtiyaç duyacağınız bir gün geçireceksiniz. Bugün yatırım yapmak ya da paranızı daha akıllıca kullanmak yönünde fikirleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (16 Eylül 2014)
Bugün doğru olmayan bir takım haberler alabilirsiniz. Bu haberlere kulak asmayın. Çevrenizde sözüne güvenmemeniz gereken insanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142506 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed